Eta Pilnik elektryczny do stóp fenite 234890000 (8590393259045)

od 0,00 PLN

Profesjonalna opieka stóp
Chcesz pozbawić się niechcianej chropowatej, stwardniałej, suchej i zrogowaciałej skóry na nogach lub rękach? S elektrycznym pilnikiem do stóp ETA FENITÉ zrobisz to momentalnie i bez problemów. Twoja skóra będzie nie tylko błyskotliwa na widok, ale i miękka i giętka w dotyku. Od razu będziesz chodzić lekko jako baletnica.

Udziel twoim stopom opieki
W porównaniu z stosowaniem klasycznych nożyc do manicure lub metalowych tarek jest elektryczny pilnik ETA FENITÉ bardziej delikatny, szybszy i bezpieczniejszy. Ten elektryczny pilnik proponuje dwie prędkości obrotowe rollera. Z funkcjonalną ukształtowaną rękojeścią elektryczny pilnik wyśmienicie nadaje się do ręki. Elektryczny pilnik ma w sobie zabudowany dobrej jakości Li-ion akumulator 3,7 V, którego czas ładowania jest 90 minut a wytrzyma w trakcie używania choćby 90 minut. Elektryczny pilnik można używać przy zasilaniu z sieci ale i z akumulatora. Nasadę o średnicy 18 mm można łatwo wyjąć i umyć. Dzięki sygnalizacji świetlnej zobaczysz kiedy jest elektryczny pilnik do stóp rozładowany, kiedy ładuje się a kiedy jest zupełnie naładowany. Integrowane światło w dolnej części służy do oświetlenia powierzchni pod opieką.

Części wyposażenia
W pakowaniu jest przewód USB, dzięki któremu dochodzi do ładowania akumulatora. W ramach wyposażenia wyszukamy stojak, który służy do wygodnego i łatwego odkładania pilnika elektrycznego. Przy spakowaniu pilnika elektrycznego do stóp do podróży posłuży ci ergonomiczny futerał do podróży. Dalej są tu 2 szt. Głowic rezerwowych, które można także kiedykolwiek dokupić samodzielnie. Do dyspozycji masz trzy rozmaite typy głowic rezerwowych rollera, rozróżnione według grubości – delikatna (ETA234890100), średnia (ETA234890200) i gruba (ETA234890300).