PROFESJONALNA FREZARKA JSDA FOR SUNONE 35W BIAŁA to najkorzystniejszy dobór równocześnie do amatorskiego jak i profesjonalnego użytku.

Profesjonalna frezarka uznanej firmy JSDA tworzona dla SUNONE to najkorzystniejszy dobór równocześnie do amatorskiego jak i mistrzowskiego wykorzystywania. Frezarkę wyróżnia wysoka jakość wykonania,, a także najkorzystniejsze, sprawdzone komponenty zastosowane w wytwarzaniu.

Poza restrykcyjną kontrolą jakości, jakiej poddana pozostała frezarka przed opuszczeniem fabryki, dodatkowo poddaliśmy ją wielu wielogodzinnym testom w fachowym salonie urody. Sprzęt otrzymał wysokie oceny w swojej kategorii oraz zgodności z danymi wyznaczonymi w specyfikacji. Przy obrotach nie ma bicia, co zapewnia dużą precyzję wykonania, nie przegrzewa się i ma dużą żywotność silnika.Specyfikacja:

Napięcie wejściowe: AC100-240V, 50/60Hz, 1A

Napięcie wyjściowe: DC12V

Moc: 35W

prędkość obrotowa: 0 - 30 000 RPM

----------------------------

komplet posiada:

Frezarkę - fachowy sprzęt z regulacją prędkości za pomocą pokrętła

Głowicę - oryginalna głowica z mechanizmem TWIST & LOCK, gdzie zacisk frezu w pozycji "R" jest otwarty, natomiast w pozycji "S" zamknięty

Pedał - umożliwiający włączanie i wyłączanie frezarki bez koniecznościkorzystania z pokrętła

drobny zestaw frezów - 3 sztuki frezów + 1 kapturek z nośnikiem perfekcyjnie nadają siędo spiłowania masy żelowej i akrylowej

Instrukcję obsługi

------------------------

Głowica wyjątkowo wygodna w użytkowaniu, wspaniale pasująca do dłoni, bez bicia i przenoszenia nadmiernych wibracji. Posiada numer seryjny świadczący o jej oryginalności.

producent JSDA jest cenioną firmą produkującą między innymi najkorzystniejszy sprzęt dentystyczny. Tę technologię zastosowano dodatkowo w tworzeniu rączek do frezarek, dzięki czemu uzyskujemy najwyższą jakość w najlepszej cenie.

UWAGA! Przed zastosowaniem urządzenia zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi!