Frezarka JSDA for SUNONE 35W białaFrezarka o mocy 35 W i szybkości obrotowej dostosowywanej w zakresie 0 - 30000 RPM. W komplecie 3 frezy typowe, 1 kapturek z nośnikiem. Przeznaczona do eliminowanie lakierów hybrydowych, masy żelowej oraz akrylowej z powierzchni paznokci.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Kolor: białyNapięcie wejściowe: AC100-240V, 50/60Hz, 1ANapięcie wyjściowe: DC12VMoc: 35WPrędkość obrotowa: 0 - 30 000 RPMZestaw: frezarka, głowica, pedał, drobny komplet frezów WYSOKA JAKOŚĆ:producent JSDA jest lubianą firmą produkującą między innymi najkorzystniejszy sprzęt dentystyczny.

Tę technologię wykorzystano jeszcze w tworzeniu rączek do frezarek, dzięki czemu uzyskujemy najwyższą jakość w najkorzystniejszej cenie.Profesjonalna frezarka uznanej marki JSDA wytwarzana dla SUNONE to najkorzystniejszy dobór jednocześnie do amatorskiego jak i mistrzowskiego korzystania.

Frezarkę podkreśla wysoka jakość wykonania, i najkorzystniejsze, sprawdzone elementy użyte w produkowaniu. Poza restrykcyjną kontrolą jakości, jakiej poddana została frezarka przed opuszczeniem fabryki, dodatkowo poddaliśmy ją wielu wielogodzinnym testom w profesjonalnym salonie urody.

Sprzęt otrzymał wysokie oceny w swej kategorii, oraz zgodności z danymi wyodrębnionymi w specyfikacji. Przy obrotach nie ma bicia, co zapewnia dużą precyzję wykonania, nie przegrzewa się i ma dużą żywotność silnika.Głowica szczególnie komfortowa w używaniu, genialnie pasująca do dłoni, bez bicia i przenoszenia nadmiernych wibracji.

posiada numer seryjny świadczący o jej oryginalności. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:Frezarkę - fachowy sprzęt z regulacją prędkości za pomocą pokrętłaGłowicę - oryginalna głowica z mechanizmem TWIST & LOCK, gdzie zacisk frezu w pozycji "R" jest otwarty, natomiast w pozycji "S" zamkniętyPedał - umożliwiający włączanie i wyłączanie frezarki bez koniecznościkorzystania z pokrętłaMały zestaw frezów - 3 sztuki frezów + 1 kapturek z nośnikiem perfekcyjnie nadają siędo spiłowania masy żelowej i akrylowejInstrukcję obsługi