Saeyang frezarka marathon 3 champion white + h200 marki Activeshop

od 989,98 PLN

Frezarka CHAMPION WHITE to profesjonalna frezarka przeznaczona na ogół do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytkowania domowego. Drobne gabaryty i instynktowna obsługa to tylko niektóre z jej zalet.

Urządzenie zezwala na staranną, efektywną i niezwykle komfortową pracę. Profesjonalna frezarka Marathon Champion to wysoka jakość w ciekawej cenie. Urządzenie, które sprawi, iż praca staje się przyjemnością.

W skład zestawu wchodzą: - głowica frezarki - baza frezarki - pedał nożny - podstawka pod głowicę - instrukcja - gwarancja Frezarka Marathon Champion Saeyang 3 White H200 - charakterystyka artykułu Frezarka Marathon Champion Saeyang 3 White H200 to mistrzowski sprzęt, który z powodzeniem może być użytkowany nie tylko w gabinecie, ale także w warunkach domowych.

bardzo dobre właściwości realizowanie pracy szybko, dokładnie i bezpiecznie. Frezarka Champion ma znikome wymiary i jest wygodna w użytku. Umożliwia sterowanie w bazie lub za pomocą pedału nożnego.

Obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna. Frezarka Marathon podwyższa jakość pracy na wyższy poziom. Zapomnij o długotrwałym i niełatwym usuwaniu warstw lakierów hybrydowych, żeli czy akrylu przy pomocy zwykłego pilnika.

Frezarka Saeyang sprawi, że dotychczasowa uciążliwa praca, będzie szczególnie satysfakcjonująca i przyjemna. Zaletą tego modelu jest bez wątpienia cicha praca, która nie zakłóca otoczenia. Urządzenie przystosowane jest jednocześnie do manicure, jak i pedicure.

Urządzenie ma biały kolor, dzięki temu będzie idealnie pasować do każdego salonu kosmetycznego, niezależnie od aranżacji. Sprzęt polecany poprzez wykwalifikowane stylistki paznokci. Frezarka spełnia wymagane normy Unii Europejskiej CE.

Frezarki należy używać zgodnie z zaleceniami producenta. Należy przechowywać ją w miejscu niedostępnym dla dzieci i nie stosować w szczególnie wilgotnych przestrzeniach. Urządzenie jest niezdatne do użytkowania, jeżeli przewód zasilający albo sprzęt zostały uszkodzone.

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, nie należy pozostawiać frezarki podłączonej do prądu, jeżeli nie jest użytkowana. Towar ORYGINALNY SAEYANG / MARATHON MADE IN KOREA informacje techniczne: - płynna regulacja obrotów w zakresie od 0-30 tys.

obrotów - średnica frezów 2.32 - rączka TWIST-LOCK (wymiana freza jednym ruchem) - moment obrotowy 2,9Ncm - moc 45W - zasilanie 110-220 V / 50-60Hz - poręczna pokrywa - obroty prawe i lewe - sterowanie pedałem nożnym i w bazie - waga bazy - 1,3 kg - rozmiary bazy - 118 x 156 x 78 - waga głowicy - 143 g ( bez przewodu ) - wymiary głowicy - 153 x 28.

Gwarancja 12 miesięcy. Frezarka zgodna z normami Uni Europejskiej CE.