Eyeye - płatki ogórkowe na oczy 24szt.

od 0,00 PLN

Kompleks witamin i dostatek ziół - miękkie płatki do oczu nasączone są substancją łączącą w sobie ekstrakt ze świeżego ogórka, witaminy B5 i E, hyaluronat, anty-utleniacze i wyciągi z ziół: kwiatu portulaki, żeń-szenia, herbaty i rumianku.

Intensywne odświeżenie powiek - różnorodność ziołowych składników powoduje, iż płatki już na chwilę po nałożeniu na powieki podarowują przyjemne uczucie intensywnego odświeżenia i czystości. Działanie relaksujące - korzyści estetyczne to jedno, ale warto zaznaczyć, iż regularne użytkowanie płatków pozwala zredukować stres i doświadczyć dogłębnego relaksu, i to w zaciszu własnego domu.

Redukcja zmęczenia i cieni pod oczami - ekstrakt ze świeżego ogórka wpływa prawidłowo na podskórne krążenie, dzięki czemu natychmiast ogranicza widoczność naczynek, a także cieni pod powiekami. Skóra wygląda na zdrową i wypoczętą.

udoskonalony design - płatki zostały zaprojektowane w taki sposób,starannie pokrywały całą powiekę wraz z okolicznym fragmentem skóry by utrzymywały się na oczach przez cały okres stosowania - bez niewygodnego zsuwania na policzki.

pokaźne opakowanie z pęsetą - w opisywanym opakowaniu znajdziesz aż 24 płatki i metalową pęsetę dla jeszcze wygodniejszej i maksymalnie higienicznej aplikacji. Eyeye płatki ogórkowe to miękkie płatki nasączone świeżym ogórkiem oraz innymi substancjami kojącymi takimi jak witaminy (B5 i E), wyciągi z ziół (wyciąg z kwiatu portulaki, żeńszenia, herbaty i rumianku), hyaluronat (naturalna substancja odżywcza skóry) i anty-utleniacze.

W naturalny sposób odświeżają oczy i zapewniają uczucie komfortu. Ich skład został precyzyjnie obmyślony i przypasowany tak, by spełniać wysokie oczekiwania stawiane przez użytkowników soczewek kontaktowych. W opakowaniu znajdują się 24 płatki zapakowane w słoiczku i nasączone specjalistycznym preparatem.

W pakiecie załączona jest też metalowa pęseta, która służy do bezproblemowego wyjmowania płatków, bez konieczności dotykania ich rękami wraz z polskojęzyczną instrukcją obsługi. Płatki zaprojektowane zostały w sposób, który pozwala im utrzymywać się na powiekach oczu w pozycji leżącej.

Natychmiastowo po nałożeniu płatków na oczy pojawia się uczucie ulgi, orzeźwienia i naturalnego aromatu świeżo krojonych plastrów ogórka. Płatki mają za zadanie ukoić zmęczone, przesilone oczy i pomóc zredukować podkrążenia i cienie pod oczami.

starczy jednokrotne, około 10-minutowe wykorzystanie,doświadczyć poprawę stanu oczu, a także skóry wokół nich. Przed zastosowaniem warto umieścić opakowanie w lodówce i schłodzić płatki ogórkowe. Spotęguje to uczucie ulgi, a także orzeźwiających rezultatów.

na dodatek substancje czynne lepiej będę się wchłaniać. Skład płatków ogórkowych na oczy Eyeye: Płatki ogórkowe to miękkie płatki nasączone świeżym ogórkiem, a także innymi substancjami kojącymi takimi jak: Antyutleniacze, Hyaluronat (naturalna substancja odżywcza skóry), Witaminy B5 i E, Wyciągi z ziół - wyciąg z kwiatu portulaki, żeń-szenia, herbaty i rumianku.

zalety płatków ogórkowych na oczy Eyeye: dbają o zdrowie oczu i ich okolic, pielęgnują skórę dookoła oczu, przynoszą ulgę i odpoczynek dla oczu, wyciąg z ogórka, żeńszenia, herbaty i rumianku łagodnie koi i przyczynia się do uczucia ulgi od pieczących oczu, długookresowe uczucie komfortu, zawartość witaminy B5 i E, a także antyutleniaczy pozytywnie wpływa na kondycję oczu.

Płatki dostępne są dodatkowo w mniejszym opakowaniu: Eyeye płatki ogórkowe 2 szt.