Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli 250ml

od 43,11 PLN

Pojemność: 250 ml
Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli oparta na terpentynie zyskuje obecnie coraz pokaźniejszą popularność. To szczególny wariant terapii kapilarnej z niesamowitymi efektami.

Pomaga pozbyć się wielu chorób i cellulitu. Przyczyniaj się do uzyskania harmonii. Produktywny na przeziębienia. Ładują organizm siłą i energią. Zmieniają stan skóry, czyniąc ją gładszą, ładniejszą i bardziej rozciągliwą.

Kapięle Zalmanova zalecane są przy chronicznym zmęczeniu i przywracaniu skuteczności. Odmładzają organizm i dodają sił. Wspierają urodę i zdrowie.

wykorzystanie Białej Emulsji Żywicznej Zalmanowa:

choroby układu sercowo-naczyniowego

choroby układu mięśniowo-szkieletowego (zapalenie stawów, artroza, osteochondroza, reumatyzm);

choroby układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej, zapalenie przydatków, zapalenie gruczołu krokowego);

choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego (zapalenie wątroby, marskość wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego);

choroby układu oddechowego (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, zapalenie gardła, zapalenie zatok);

choroby neurologiczne (polineuropatia, zapalenie nerwu, rwa kulszowa, lumbago);

cukrzyca, otyłość; hipotermia i przeziębienia, którym nie towarzyszy wzrost temperatury;

skuteczny środek na odchudzanie i profilaktykę cellulitu.

Pomimo oczywistych korzyści, jakie wykorzystywanie Białej Emulsji Żywicznej Zalmanowa, nie należy ich przyjmować, jeśli dana osoba cierpi na otwartą postać gruźlicy, z zaburzeniami rytmu i niewydolnością serca II i III stopnia.

Zakazem jest nadciśnienie, które znajduje się na II-III etapie rozwoju. Nie możesz uciekać się do takich środków, jeśli występują zaostrzone choroby skóry i świerzb. Przeciwwskazaniem jest proces zapalny w ostrej fazie i okresie zaostrzenia chorób przewlekłych. Kąpiele nie są dozwolone osobom ze złośliwymi nowotworami, w czasie ciąży i osobom z nadwrażliwością na żywicę.

Mogą się pojawić po kąpieli bolesne odczucia w stawach i śladowy wzrost temperatury ciała. Biała emulsja żywiczna Zalmanowa zalecana jest osobom z niskim albo normalnym ciśnieniem krwi.

Biała emulsja żywiczna Zalmanowa przyczynia się do pełnego otwarcia systemu kapilarnego. Aktywuje naczynia krwionośne, umiarkowanie podnosi ciśnienie krwi, sprzyja głębszemu oddychaniu i zwiększa ilość tlenu, który dostaje się do płuc. Dodatkowo wspomaga rozluźnienie mięśni i spalanie metabolitów nasycenie krwi aminokwasami.

w trakcie kąpieli możesz odczuwać lekkie mrowienie w udach, łydkach, miednicy i plecach. Czas trwania kąpieli nie powinien przekraczać 45 minut. Kwas salicylowy w roztworze wzmacnia drażniące właściwości żywicy i przyspiesza odbudowę skóry. Działa antybakteryjnie. W połączeniu z mydłem rozluźnia skórę właściwą i pogłębia wnikanie żywicy. Kąpiele są adekwatne dla osób z niskim lub normalnym ciśnieniem krwi.

Ta emulsja nie sprawia nadmiernego pocenia, a jedynie udoskonala dotlenienie tkanek i krążenie krwi. Przy silnym wzroście ciśnienia pod koniec zabiegu należy przejść na kąpiele z żółtą emulsją żywiczną Zalmanova.

Sposób zastosowania Białej Emulsji Żywicznej Zalmanowa:

Rozcieńczyć balsam gorącą wodą skrupulatnie wymieszać i dodać do kąpieli o temperaturze wody 36-37 C. Podczas kąpieli stopniowo dolewać wodę i doprowadzić do 40-42C. Czas trwania zabiegu to 10-15minut. Początkowa ilość balsamu 10-15ml do wody 175-200 litrów. Z każdą kolejną kąpielą należy rozszerzać liczba balsamu o 5ml. Minimalna ilość kąpieli do uzyskania pożądanych rezultatów – 15. Rekomenduje się zużycie 2-3 opakowań.