MULTI- GYN ACTIGEL ŻEL, 50 ML + APLIKATOR

od 45,28 PLN

Pojemność: 50 ml • Postać: żel

MULTI GYN ACTIGEL to preparat zapobiegawczy i leczący dolegliwości pochwowe. Uniemożliwia namnażaniu się chorobotwórczych bakterii w pochwie oraz przywraca po infekcji naturalne środowisko i dba o stan tkanek.SKŁAD:- galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer

- anthan Gum

- glycerin

- caprylyl Glycol (2QR: zastrzeżony kompleks bioaktywnych polisacharydów)

wykorzystywanIE:- w leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy z występującymi upławami i/lub nieprzyjemnym zapachem stosować obficie dopochwowo, co najmniej dwa razy dziennie przez okres minimum 5 dni.

- w celu uniemożliwiania upławom, nieprzyjemnym zapachom, i podobnym dolegliwościom albo w celu przeciwdziałania rozwojowi drożdżaków stosować dopochwowo raz na trzy dni.

- w przypadku dolegliwości ze strony pochwy takich jak: świąd, podrażnienie, tkliwość, suchość, zaczerwienienie i bolesność należy stosować Multi-Gyn ActiGel obficie co najmniej raz dziennie albo ilekroć pojawią się dolegliwości.Po zastosowaniu może być odczuwalne lekkie szczypanie. Jest to normalne uczucie, które ustępuje w ciągu kilku minut. Można stosować jednocześnie z kuracją antybiotykową albo antygrzybiczą.

CIĄŻA I LAKTACJA:Preparat może być bezpiecznie używany w okresie ciąży i karmienia piersią.

wyróznionIA:- bakteryjne zakażenie pochwy

- bakteryjnych zakażeniach pochwy i infekcjach na tle grzybiczym

- w dolegliwościach pochwowych takich, jak: świąd, podrażnienie, upławy, nieprzyjemny aromat, tkliwość, zaczerwienienie, suchość

DZIAŁANIA niechciane:użytkowanie preparatu Multi-Gyn ActiGel może obniżać dynamiczność nasienia. Osoby chcące zajść w ciążę nie powinny zatem stosować preparatu Multi-Gyn Actigel poprzez kilka godzin po stosunku.