LOREAL Paris 2.N True Match Podkład

od 37,60 PLN

oszczędzasz do 13%
Działanie: nawilżające, wygładzające, wyrównujące koloryt

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno pań i mężczyzn na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której zawiera się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, , a także kosmetyki dla mężczyzn, stosowne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej marki.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i produktywnych produktów. Dzięki intensywnym badaniom, luksusowe produkty L'Oréal Paris są wciąż polepszane tak, aby jak najefektywniej pomogły swoim użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najbardziej postępowe produkty były przystępne dla wszystkich. Wyjątkowa wizja ładna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest poprzez 35 rozmaitych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.