Loreal True Match Podkład R5-C5 Rose Sand
Podkład True Match zagwarantuje doskonałe pokrycie skóry, równomiernie się rozprowadza i szczególnie poprawnie kryje niedoskonałości cery. Dzięki stanowczo niepokaźnym cząsteczkom wtapia się w skórę i nadzwyczajnie do niej dopasowuje nie tworząc efektu maski.
znakomicie ukrywa oznaki zmęczenia skóry, zapewnia jej świeży wygląd poprzez cały dzień.
bardzo delikatna konsystencja powoduje, że skóra staje się jedwabiście miękka i gładka.
Pigmenty wchodzące w skład podkładu True Match są otoczone powłoką fluoru, który nie absorbuje wody ani tłuszczu. Na dodatek formuła podkładu mieści glicerol mający atrybuty nawilżające. Dzięki czemu True Match nieprzeciętnie sobie radzi równocześnie z przesuszeniem, jak i przetłuszczaniem się skóry. Jest także trwalszy, dłużej pozostaje na skórze.
Efekty:
genialne dobranie do odcienia karnacji, równomierny koloryt cery,
Cera gładka, jednocześnie matowa i nawilżona,
perfekcyjne krycie bez efektu „maski",
Dobra wytrzymałość, bez ścierania i brudzenia ubrań.
Podkład wykonany we Włoszech i przeznaczony był na tamtejszy rynek. Jest to włoski odpowiednik naszego True Match.
przejrzyj reklamę:
http://www.youtube.com/watch?v=OY_qCB88ctE
Poznaj opinie osób, które kupiły ten towar:
"Wypróbowałam wyjątkowo dużo fluidów i jak dla mnie True match jest mumerem 1.
Plusy:
- obfita gama kolorów, obecność jednocześnie odcieni różowych jak i piaskowych;
- nadzwyczajnie kryje;
- poprawnie się rozprowadza;
- nie tworzy efektu maski;
- u mnie powoduje polepszenie stanu cery;
- skuteczny."
"To,że jest rzadki to akurat jest nad wyraz znaczny plus ponieważ z łatwością się go rozprowadza.Używałam już chyba wszystkich podkładów(tych średniopółkowych)i ten zaskoczył mnie mega pozytywnie,bardzo korzystnie kryje niedoskonałości i wyśmienicie matuje na mnóstwo godzin,najlepszy podkład dla tych,którzy jak ja,mają problem z błyszczeniem i niedoskonałościami(zaskurniki,krostki)bardzo subtelny aromat,aksamitny w dotyku"
"Mam cerę nad wyraz niełatwą. Wcześniej nad wyraz trądzikową a ten puder pokrywał wszelakie niedoskonałości (...) genialnie komponuje się z minerals true match Jednak konieczna jest tu umiejętność rozprowadzania owych pudrów. Nie nakładać ogromnych ilości, starczy zaledwie dwie, trzy krople na całą twarz (puder jest nad wyraz produktywny), puder nie brudzi ubrań (jak większość użytkowniczek napisała, jednak trzeba umieć go rozprowadzać i ograniczać się z ilością!!).
Nie zatyka porów nie wysusza. Po dłuższym czasie używania można zaobserwować, iż cera robi się zdrowsza."
""Uwielbiam ten podkłada. Jest dla mnie super, a używam go już długo. Mam fajny odcień W3 i jestem z niego zadowolona, dopasował się wspaniale do mojej karnacji, nie zostawia efektu maski (oczywiście dokładnie go rozprowadzam) Jak na dzień np. Do pracy jest wyśmienity. Na wyjście wieczorem jeszcze go przypudrowuję"