PÜr 4-in-1 love your selfie™ longwear foundation & concealer – długotrwały podkład i korektor 30ml

od 0,00 PLN

Pojemność: 30 ml

Pokochaj na nowo swoją skórę dzięki podkładowi 4-in-1 Love Your Selfie. Bezprecedensowy, długookresowy, wielofunkcyjny podkład i korektor w jednym pielęgnuje skórę, natychmiast ukrywa niedoskonałości i pomaga podkreślić naturalne piękno.

Podkład jest wzbogacony o przeciwstarzeniowy kompleks Ceretin® z ceramidami i peptydami, a także kompleks Energy, który gromadzi wyciąg z zielonej herbaty, żeń-szenia i witamin z grupy B. Podkład pomaga ponadto zwalczać stres oksydacyjny związany z zanieczyszczeniem środowiska i uszkodzenia spowodowane destrukcyjnym niebieskim światłem widzialnym.

Podkład spektakularnie kryje, idealnie wtapia się w skórę i daje piękne satynowe wykończenie. Równocześnie pozwala skórze oddychać i zapewnia jej kompleksową pielęgnację Wybierz świetny dla siebiespośród wielu przychylnych dla wegan - składających się z chłodnych (pink), neutralnych (neutral), i ciepłych (golden) odcieni.Odcień podkładu możesz scalić tutaj: PÜR Shade FinderAPLIKACJA:Aplikuj niewielką liczba podkładu za pomocą wilgotnej gąbeczki albo pędzla aż do pożądanego efektu krycia.

Utrwal makijaż przezroczystym pudrem sypkim Translucent Loose Setting Powder.