ALWAYS 12szt Ultra Night Podpaski higieniczne

od 0,00 PLN

Podpaski Always Ultra Night (rozmiar 4) z systemem InstantDry wchłaniają wilgoć w kilka sekund. Zamykają płyn w swoim wnętrzu, zapewniając nawet 100% ochrony. Podpaski Always Ultra wyposażone są w technologię neutralizującą niechciany zapach, który jest blokowany, a nie tylko maskowany.

Pomimo iż podpaski Always Ultra posiadają tylko 3 mm grubości, idealną ochronę podczas cyklu menstruacyjnego. Always Ultra Secure Night (wymiar 4) proponują uzupełniającą ochronę na noc dzięki tyłowi, który jest o 60% większy.

Jeszcze lepiej zabezpiecza on przed przeciekaniem i został specjalnie zaprojektowany z myślą o zapewnieniu ochrony w ciągu nocy. Podpaski Always Ultra wyekwipowano w zabezpieczenie brzegów SecureGuard oraz żel zatrzymujący wilgoć, który wchłania płyny i broni przed przeciekaniem.

Znajdź podpaskę idealnie dostosowaną do Twojego ciała dzięki Always My Fit, systemowi spersonalizowanego dobierania wymiaru, który pomoże Ci znaleźć najkorzystniejsze zabezpieczenie oferowane poprzez producenta Always w czasie okresu, zależnie od intensywności miesiączki i wymiaru bielizny, jaki nosisz.

Zyskaj pewność siebie i bezpieczeństwo niezależnie od stopnia Twojej aktywności.