Gentle day - podpaski ekologiczne teens mini z paskiem anionowym ze skrzydełkami

od 0,00 PLN

Ilość sztuk: 12
  • Producent: Gentle Day
  • Kategoria: Podpaski

GENTLE DAY MINI PODPASKI NA DZIEŃ DLA NASTOLATEK Z PASKIEM ANIONOWYM ECO 12 SZT.

Gentle Day® TEENS Mini - nadzwyczaj finezyjne, cienkie i wygodne podpaski dla nastolatek i pań do użycia w czasie okresu i każdego dnia przy obfitszej wydzielinie czy też sąpym nietrzymaniu moczu.

Podpaski ze skrzydełkami, hydrożelem i powierzchnią z bawełną, która pozostaje sucha. Podpaski są mniejsze i węższe tradycyjne,za pomocą hydrożelu znajdującego się w środku podpaski wchłaniają prawie tyle, ile zwykła klasyczna podpaska przeznaczona na okres.
Podpaski higieniczne Gentle Day® z anionowym paskiem o dalekich infraczerwonych promieniach (IR) uzyskały patent na wynalazek (nr patentu 200510076755 na opakowaniu).

Do stosowania w czasie skąpych miesiączek, w drugiej połowie okresu, przy sporej wydzielinie każdego dnia, przy skąpym nietrzymaniu moczu w czasie poporodowym lub menopauzy.
Brak poczucia wilgoci - miękka powierzchnia z bawełną pozostaje sucha.
Far-IR Anion pasek hamuje nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii.
gwarantują uczucie świeżości, skóra nie będzie grzać się - wszystkie warstwy podpaski przepuszczają powietrze.
niezwykle sugerowane dla kobiet i dziewcząt z wrażliwą skórą i podatnym na alergie.
naturalne. Posiadają dokument naturalny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają kryteria ekologiczne dla towarów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą.

Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się tworzyw szkodliwych i alergizujących, są w pełni wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą wywoływać podrażnienia skóry. PH przyjazne dla skóry. Podpaski Gentle Day® są ekologiczne. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu, przepuszczają powietrze, gwarantują skórze oddychanie. Sterylne, specyficzne opakowanie oraz pakowanie podpasek w oddzielne saszetki broni przed wilgocią i mikroorganizmami.

ISO 9001:2008 Standardy systemów zarządzania jakością. Zapewniają jakość towarów.
ISO 14001:2004 standard dla systemów zarządzania środowiskowego. Głównym celem niniejszego standardu jest promowanie ochrony środowiska i uniemożliwianie zanieczyszczeniom.
Produkty formuje się z ascetycznców najwyższej jakości przestrzegając rygorystycznych narodowych standardów higienicznych GB15979-2002.
Podpaski higieniczne Gentle Day® Far-IR Anion są zgodne z wymogami Normy higienicznej Republiki Litewskiej HN 64-1:2001.
Protokół badania mikrobiologicznego Nr M 5783 (M 14468 - M 14471).
Podpaskii higieniczne Gentle Day® nie są środkiem medycznym ani lekiem.