Podpaski Bella Perfecta Ultra Blue 10 szt.

od 0,00 PLN

Ilość sztuk: 10
  • Producent: TZMO S.A.
  • Kategoria: Podpaski

Podpaski Bella Perfecta Blue są bardzo cienkie - mają zaledwie 2 mm grubości! Każdej kobiecie zagwarantują dyskrecję i trafne zabezpieczenie w te niełatwe dni. Są idealnie absorpcyjne, z bocznymi osłonkami i uzupełniającą błękitną ochroną.

Dzięki włókninie extra softiplait, podpaski Bella ze skrzydełkami zapewnią kobiecie uczucie suchości i czystości każdego dnia. Chronią skórę przed ewentualnymi podrażnieniami. Włóknina ta jest wyjątkowo przyjemna i miękka, bardzo delikatna dla skóry.

Dlatego podpaski Bella ze skrzydełkami nadają się dodatkowo dla kobiet o wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień. Są pakowane pojedynczo, gwarantując komfort i dyskrecję w każdym miejscu - pracy, szkole czy w podróży.Bella Perfecta Blue – postępowość w służbie kobietBella Perfecta Blue mają regularny zarys i są oddychające, przez co kobieta odczuwa komfort podczas ich stosowania.

mają substancję neutralizującą intymny zapach i taką, która zamienia wilgoć w żel. Ponadto Bella Perfecta Blue posiadają system SEP - System for extra protection, który jest najkorzystniejszą ochroną przed przeciekaniem, a więc broni kobiecą bieliznę przed zabrudzeniem.

wyposażone są również w technikę Magic Gel i dekoratywne wytłoczenia, które wyśmienicie wchłaniają ciecz i nie pozwalają jej wydostać się na zewnątrz, gwarantując komfort. Także system Odour Stop, neutralizujący intymny zapach sprawia, że podpaski Bella niebieskie są najlepsze na rynku.

Wspomniane wyżej skrzydełka bronią brzegi bielizny i sprawiają, że podpaska zawsze pozostaje na swym miejscu. Zakup już dziś podpaski Bella Perfecta Blue i przekonaj się sama!