Podpaski higieniczne na dzień z paskiem anionowym 10 szt. - gentle day marki Gentle day (podpaski, tampony, wkładki)

od 12,59 PLN

Ilość sztuk: 10
  • Producent: GENTLE DAY (podpaski, tampony, wkładki)
  • Kategoria: Podpaski

• organiczne. Posiadają atest organiczny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają kryteria ekologiczne dla towarów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą.
• Podpaski na dzień dedykowane do wykorzystywania podczas regularnych menstruacji.
• bardzo wysoki poziom wchłaniania w porównaniu z innymi podpaskami.
• Boczne ścianki bronią przed przeciekaniem.
• Nie wywołują dyskomfortu i nie podrażniają skóry.
• polecane przy najróżniejszego typu dolegliwościach w trakcie menstruacji. Stosując wkładki higieniczne Gentle Day® można uniknąć napięcia, zaczerwienienia skóry, wysypki, bólu krocza, ponieważ rewelacyjnie przepuszczają powietrze, zapewniają suchą powierzchnię, a pasek anionowy zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii w środku wkładki.

Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się materiałów destrukcyjnych i alergizujących, są kompletnie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. PH przyjazne dla skóry. Wkładki Gentle Day® są ekologiczne. Gwarantują uczucie świeżości i komfortu. Górna warstwa podpaski - z włókna nietkanego, ma dziurki w formie lejka, przez które ciecz prędko przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej niżeli zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, gwarantuje skórze oddychanie. Sterylne, specyficzne opakowanie, a także pakowanie wkładek w oddzielne saszetki broni przed wilgocią i mikroorganizmami.

Warstwy podpaski na dzień

sugerowanE dla pań i dziewcząt:

z wrażliwą skórą i które są podatne na alergie,
z obszernymi miesiączkami,
które posiadają bolesne lub neregularne miesiączki,
po porodzie, po operacjach ginekologicznych,
z dolegliwościami urologicznymi spowodowanymi niedotrzymaniem moczu.

Podpaski Gentle Day® odznaczają się niezwykle wysoką chłonnością. Większość zwykłych podpasek wchłania ok. 15-30 ml cieczy, jednak ich powierzchnia pozostaje mokra, co jest częstą przyczyną podrażnień skóry. Podpaski Gentle Day® wchłaniają od 120 do 150 ml cieczy, a ich powierzchnia pozostaje sucha. O niniejszym fakcie można się przekonać po wykonaniu testu absorpcyjności. Na podpaskę Gentle Day® wylano 100 ml, a na zwykłą tylko 20 ml wody. Wynik: Gentle Day® pochłonęła całą ilość i powierzchnia pozostała sucha, zwykła podpaska wchłonęła 20 ml, jednak po przyciśnięciu chusteczka była mokra.

• naturalne. Posiadają atest naturalny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają kryteria ekologiczne dla artykułów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą.
• Podpaski na dzień asygnowane do użytkowania w trakcie regularnych menstruacji.
• niezwykle wysoki poziom wchłaniania w porównaniu z innymi podpaskami.
• Boczne ścianki chronią przed przeciekaniem.
• Nie wywołują dyskomfortu i nie podrażniają skóry.
• polecane przy różnorodnego typu dolegliwościach w trakcie menstruacji. Stosując wkładki higieniczne Gentle Day® można uniknąć napięcia, zaczerwienienia skóry, wysypki, bólu krocza, ponieważ doskonale przepuszczają powietrze, zapewniają suchą powierzchnię, a pasek anionowy zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii w środku wkładki.

Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się tworzyw zgubnych i alergizujących, są w pełni wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą wywoływać podrażnienia skóry. PH przychylne dla skóry. Wkładki Gentle Day® są organiczne. Gwarantują uczucie świeżości i komfortu. Górna warstwa podpaski - z włókna nietkanego, ma dziurki w formie lejka, przez które ciecz błyskawicznie przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej niż zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, gwarantuje skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie i pakowanie wkładek w oddzielne saszetki broni przed wilgocią i mikroorganizmami.

Warstwy podpaski na dzień

polecanE dla pań i dziewcząt:
z wrażliwą skórą i które są podatne na alergie,
z wielkimi miesiączkami,
które mają bolesne lub neregularne miesiączki,
po porodzie, po operacjach ginekologicznych,
z dolegliwościami urologicznymi spowodowanymi niedotrzymaniem moczu.

Opinie kobiet na temat podpasek higienicznych Gentle Day®:

- Zauważyłam, że potrzebuję wyraźnie mniej tych podpasek niż zwykłych. Wprawdzie są droższe od innych podpasek, ale pochłaniają więcej cieczy i usuwają nieprzyjemny zapach, dlatego nie trzeba ich tak często zmieniać.
- Nigdy nie czułam się tak pewnie w czasie miesiączki jak dzisiaj, gdy zaczęłam stosować Gentle Day® podpaski. Rzeczywiście są nad wyraz chłonne, dlatego czuję się pewnie.
- Gdy stosowałam zwykłe podpaski, w drugim dniu okresu czułam napięcie i podrażnienie skóry, jednak myślałam, iż tak musi być. Gdy wypróbowałam podpaski higieniczne Gentle Day® zauważyłam, iż problemy zniknęły. Wówczas zrozumiałam, iż to nie wina okresu, tylko nieodpowiednich podpasek.
- Moja nastoletnia córka jest bardzo alergiczna, dlatego wszystkie podpaski, które stosowała wywoływały u niej alergię. Byłyśmy nad wyraz szczęśliwe, gdy lekarz zaproponował nam podpaski higieniczne Gentle Day®. Od tego czasu moja córka nie ma problemu z podrażnioną skórą.