Gentle day Podpaski higieniczne na dzień z paskiem anionowym teens 8 szt. -

od 0,00 PLN

  • Producent: GENTLE DAY
  • Kategoria: Podpaski

Opis artykułu

Podpaski Gentle Day® są ekologiczne. Posiadają dokument ekologiczny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają wymagania naturalne dla produktów mających bezpośredni kontakt ze skórą.
Maksymalnie pochłaniające, do stosowania na noc w trakcie wielkich menstruacji, po porodzie, podczas podróży.
Boczne ścianki chronią przed przeciekaniem.
mają 4 skrzydełka, które utrzymują podpaskę na miejscu.
Nie powodują uczucia dyskomfortu i nie podrażniają skóry.
Najwyższej jakości podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się tworzyw szkodliwych i alergizujących, są w pełni wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. PH przyjazne dla skóry. Gwarantują uczucie świeżości i komfortu. Górna warstwa podpaski – z włókna nietkanego, posiada dziurki w formie lejka, poprzez które ciecz szybko przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej niżeli zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, zapewnia skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie, a także pakowanie wkładek w oddzielne saszetki broni przed wilgocią i mikroorganizmami.

Opinie pań na temat podpasek higienicznych Gentle Day® na noc:

  • Ponieważ po cesarskim cięciu długo i obficie krwawiłam, w aptece polecono mi Gentle Day® podpaski na noc. Stosowałam je ponad miesiąc. Byłam mile zaskoczona, gdyż przez cały ten okres choćby w najmniejszym stopniu nie podrażniły mi skóry, oprócz tego nie musiałam ich zmieniać tak nieraz jak zwykłych podpasek – nieprzeciętnie wchłaniają ciecz.
  • Z żadnymi innymi podpaskami nie czuję się tak bezpiecznie w nocy jak z Gentle Day®. Nie muszę już wstawać w nocy, a rano nie boję się wstać z łóżka.
  • Podpaski Gentle Day® posiadają nieszablonową formę – dodatkowe, szersze skrzydełka po przyklejeniu do bielizny pozostają na swym miejscu, co chroni przed przeciekaniem;
  • Wybrałam podpaski Gentle Day®, ponieważ dużo podróżuję służbowo. Z nimi czuję się bezpiecznie nawet w długiej podróży.

Podpaski Gentle Day® odznaczają się wyjątkowo wysoką chłonnością. Większość zwykłych podpasek wchłania ok. 15-30 ml cieczy, jednak ich powierzchnia pozostaje mokra, co jest częstą przyczyną podrażnień skóry. Podpaski Gentle Day® wchłaniają od 120 do 150 ml cieczy, a ich powierzchnia pozostaje sucha.

ISO 9001:2008 Standardy systemów zarządzania jakością. Gwarantują jakość produktów.
ISO 14001:2004 standard dla systemów zarządzania środowiskowego. Głównym celem niniejszego standardu jest promowanie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom.
Produkty formuje się z bezkompromisowców najwyższej jakości przestrzegając rygorystycznych narodowych kanonów higienicznych GB15979-2002.
Podpaski higieniczne Gentle Day® Far-IR Anion są zgodne z wymogami Normy higienicznej Republiki Litewskiej HN 64-1:2001.
Protokół badania mikrobiologicznego Nr M 5783 (M 14468 - M 14471).