PODPASKI HIGIENICZNE NA NOC Z PASKIEM ANIONOWYM 8 SZT. - GENTLE DAY (4779030680099)

od 11,69 PLN

Ilość sztuk: 8
  • Producent: GENTLE DAY (podpaski, tampony, wkładki)
  • Kategoria: Podpaski

Opis artykułu

Podpaski Gentle Day® są ekologiczne. Posiadają certyfikat naturalny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają wymagania organiczne dla towarów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą.
Maksymalnie pochłaniające, do wykorzystywania na noc podczas obfitych menstruacji, po porodzie, podczas podróży.
Boczne ścianki bronią przed przeciekaniem.
posiadają 4 skrzydełka, które utrzymują podpaskę na miejscu.
Nie wywołują uczucia dyskomfortu i nie podrażniają skóry.
Najwyższej jakości podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się materiałów krzywdzących i alergizujących, są w całości wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą wywoływać podrażnienia skóry. PH przyjazne dla skóry. Gwarantują uczucie świeżości i komfortu. Górna warstwa podpaski – z włókna nietkanego, ma dziurki w formie lejka, przez które ciecz szybko przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej aniżeli zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, zagwarantuje skórze oddychanie. Sterylne, niepowtarzalne opakowanie, a także pakowanie wkładek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami.

Opinie kobiet na temat podpasek higienicznych Gentle Day® na noc:

  • Ponieważ po cesarskim cięciu długo i obficie krwawiłam, w aptece polecono mi Gentle Day® podpaski na noc. Stosowałam je ponad miesiąc. Byłam mile zaskoczona, gdyż poprzez cały ten okres nawet w najmniejszym stopniu nie podrażniły mi skóry, oprócz tego nie musiałam ich zmieniać tak nieraz jak zwykłych podpasek – doskonale wchłaniają ciecz.
  • Z żadnymi innymi podpaskami nie czuję się tak bezpiecznie w nocy jak z Gentle Day®. Nie muszę już wstawać w nocy, a rano nie boję się wstać z łóżka.
  • Podpaski Gentle Day® mają unikatową formę – dodatkowe, szersze skrzydełka po przyklejeniu do bielizny pozostają na swym miejscu, co broni przed przeciekaniem;
  • Wybrałam podpaski Gentle Day®, ponieważ dużo podróżuję służbowo. Z nimi czuję się bezpiecznie nawet w długiej podróży.

Podpaski Gentle Day® odznaczają się nad wyraz wysoką absorpcyjnością. Większość zwykłych podpasek wchłania ok. 15-30 ml cieczy, jednak ich powierzchnia pozostaje mokra, co jest częstą przyczyną podrażnień skóry. Podpaski Gentle Day® wchłaniają od 120 do 150 ml cieczy, a ich powierzchnia pozostaje sucha.

ISO 9001:2008 Standardy systemów zarządzania jakością. Zapewniają jakość artykułów.
ISO 14001:2004 kanon dla systemów zarządzania środowiskowego. Głównym celem niniejszego standardu jest promowanie ochrony środowiska i uniemożliwianie skażeniom.
Produkty wytwarza się z minimalistycznców najwyższej jakości przestrzegając rygorystycznych narodowych standardów higienicznych GB15979-2002.
Podpaski higieniczne Gentle Day® Far-IR Anion są zgodne z wymogami Normy higienicznej Republiki Litewskiej HN 64-1:2001.
Protokół badania mikrobiologicznego Nr M 5783 (M 14468 - M 14471).