Vuokkoset podpaski na noc double secure night 8szt/op

od 0,00 PLN

Ilość sztuk: 8
  • Producent: VUOKKOSET
  • Kategoria: Podpaski

W 100% organiczne podpaski Vuokkoset Long ze skrzydełkami. Ich i rozmiar sprawia, iż są przypasowane do użytkowania podczas obszernych miesiączek, a choćby do użytkowania na noc. Pozostawiają uczucie komfortu i suchości.warstwa absorpcyjna została wytworzona z bawełny organicznej nie bielonej chlorem.

Podpaska została wyposażona w specjalną powłokę, dzięki której skóra może luźno oddychać. Podpaski zostały wytworzone z biodegradowalnych tworzyw, bez formaldehydu, substancji zapachowych. Można je utylizować w kompostowniku.

Zostały przetestowane pod opieką dermatologów i ginekologów. Wspaniałe nawet dla nad wyraz wrażliwych okolic intymnych. W 100% organiczne podpaski Vuokkoset Long ze skrzydełkami. Ich oraz rozmiar powoduje, że są dopasowane do używania w trakcie szerokich miesiączek, a choćby do używania na noc.

Pozostawiają uczucie komfortu i suchości.warstwa absorpcyjna została stworzona z bawełny naturalnej nie bielonej chlorem. Podpaska została wyekwipowana w specjalną powłokę, dzięki której skóra może swobodnie oddychać.Podpaski zostały wytwarzane z biodegradowalnych materiałów, bez formaldehydu, substancji zapachowych.

Można je utylizować w kompostowniku. Zostały przetestowane pod opieką dermatologów i ginekologów. Znakomite nawet dla nad wyraz wrażliwych okolic intymnych.W opakowaniu: 10 sztuk superchłonnych podpasek- 284mm5 w sześciostopniowej skali absorpcyjności.