Gillette Fusion ProShield Flexball Manual Razor, 76959

od 0,00 PLN

Gilette to firma, która w swej ofercie obszerny wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce firma ma swoją fabrykę w Łodzi.

firma Gilette zawiera w swojej ofercie równocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

innowacyjna kobieta ma swój własny zestaw kosmetyków, które gwarantuje jej doskonałą gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno odszuka dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie produktów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego stosowania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wytwarzane z najwyższej jakości części, dzięki czemu nieszablonową perfekcję i sprawność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę efektownie pachnących i gwarantujących świetną gładkość żeli do golenia w atrakcyjnych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna odnajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć nadzwyczajną gładkość, lub seksowny zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność firmy, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna produktów zapewni wyśmienitą gładkość i komfort stosowania mężczyźnie.