Naturalny preparat ziołowy na pękającą skórę stóp i dłoni.

Regeneruje, nawilża, wygładza suchą, szorstką, zniszczoną, popękaną, przemrożoną skórę rąk, stóp, łokci, kolan.

prawidłowo się wchłania, jest nietłusty, prawie bezzapachowy.

Płyn na pękającą skórę stóp i rąk DERMESA to skrupulatnie dopasowana mieszanka ziół, działa nad wyraz szybko, regeneruje pękające pięty, suchą skórę już w 3-10 dni na gładko.

Jest w 100% naturalna - nie gromadzi nienaturalnych konserwantów,barwników oraz aromatów! Ze względu na swoją niezwykłą produktywność, formułę i 100% naturalność broniona jest dziś patentem.

Natychmiastowa ulga gdy masz suchą skórę dłoni albo pękające pięty

Przy przemrożonych dłoniach, wygładza i widocznie ogranicza zaczerwienienia skóry
Dermesa***jest nietłusta, 100% naturalna, prędko się wchłania i w głównej mierze produktywna - regeneruje nawet najgłębsze pęknięcia 3-10 dni na gładko!!!. *Ma postać płynną - nie kremu, gdyż zastosowane są tu tylko naturalne elementy. sprawny w codziennej pielęgnacji rąk, stóp, łokci, kolan.

Utrzymuje atrakcyjne dłonie nawet przy pracy z detergentami, smarami, ziemią a nawet wapnem.

genialna dla osób które w swojej pracy muszą nad wyraz niejednokrotnie myć dłonie poprzez co w kontakcie z chemią skóra rąk staje się sucha lub choćby pęka (np. Lekarze, pielęgniarki itd.)

renomowana w pracach ogrodniczych i rolniczych. W przypadku kontaktu ze smarami, olejami oraz w budownictwie, remontach, przy kontakcie z wapnem oraz rozmaitego rodzaju zaprawami, które momentalnie niszczą skórę rąk.
Dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym doskonale sprawdza się przy nadmiernym opaleniu- skóra przestaje piec, jest prawidłowo nawilżona a także w szczególnie obfitym stopniu uniemożliwia jej "schodzeniu".

NIE posiada sztucznYCH KONSERWANTÓW, EMULGATORÓW, BARWNIKÓW I aromatÓW.

Sposób użycia widoczny na opakowaniu.

Skład:

Cucurbita, Glycerin, Aethanolum, Thymi.

produkt chroniony patentem.

Naturalny preparat ziołowy na pękającą skórę stóp i dłoni.

Regeneruje, nawilża, wygładza suchą, szorstką, zniszczoną, popękaną, przemrożoną skórę rąk, stóp, łokci, kolan.

prawidłowo się wchłania, jest nietłusty, prawie bezzapachowy.

Płyn na pękającą skórę stóp i dłoni DERMESA to skrupulatnie przypasowana mieszanka ziół, działa niezwykle szybko, regeneruje pękające pięty, suchą skórę już w 3-10 dni na gładko.

Jest w 100% naturalna - nie zawiera sztucznych konserwantów,barwników, a także aromatów! Ze względu na swoją niezwykłą skuteczność, formułę i 100% naturalność broniona jest dziś patentem.

Natychmiastowa ulga gdy masz suchą skórę dłoni albo pękające pięty

Przy przemrożonych dłoniach, wygładza i pokaźnie zniża zaczerwienienia skóry
Dermesa***jest nietłusta, 100% naturalna, prędko się wchłania i zwykle efektywna - regeneruje choćby najgłębsze pęknięcia 3-10 dni na gładko!!!. *Ma postać płynną - nie kremu, gdyż wykorzystane są tu jedynie naturalne komponenty. wydajny w codziennej pielęgnacji rąk, stóp, łokci, kolan.

Utrzymuje piękne dłonie choćby przy pracy z detergentami, smarami, ziemią a nawet wapnem.

doskonała dla osób które w swej pracy muszą wyjątkowo często myć dłonie przez co w kontakcie z chemią skóra rąk staje się sucha albo nawet pęka (np. Lekarze, pielęgniarki itd.)

renomowana w pracach ogrodniczych i rolniczych. W sytuacji kontaktu ze smarami, olejami, a także w budownictwie, remontach, przy kontakcie z wapnem, a także różnego rodzaju zaprawami, które momentalnie niszczą skórę rąk.
Dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym świetnie sprawdza się przy nadmiernym opaleniu- skóra przestaje piec, jest należycie nawilżona a także w szczególnie znacznym stopniu uniemożliwia jej "schodzeniu".

NIE gromadzi sztucznYCH KONSERWANTÓW, EMULGATORÓW, BARWNIKÓW I zapachÓW.

Sposób zastosowania widoczny na opakowaniu.

Skład:

Cucurbita, Glycerin, Aethanolum, Thymi.

produkt chroniony patentem.

Producent: Dębowe Wzgórze s.c.

Kosmetyk testowany dermatologicznie.