EVELINE BRAZILIAN BODY PIANKA BRĄZUJĄCA DO CIAŁA 6W1 150ML (5903416006923)

od 24,99 PLN

EVELINE BRAZILIAN BODY PIANKA BRĄZUJĄCA DO CIAŁA 6W1 150ML pozwala uzyskać naturalną opaleniznę.

-Intensywna pielęgnacja nawilżająco-regenerująca i poprawa koloru skóry w jednym kroku
-Naturalny, stopniowalny efekt słonecznej opalenizny
-długookresowy efekt bez smug, plam i przebarwień
-Szybka, łatwa aplikacja, a także natychmiastowy rezultat opalonej skóry
-Aromatyczne kompozycje zapachowe relaksują zmysły, a aksamitne formuły prędko się wchłaniają, zapewniając długotrwały efekt

Ekspresowa pianka brązująca do ciała 150ml

Juz po 1. Aplikacji pozwala uzyskac naturalna, złocista opalenizne, bez smug i plam. Dzieki zaimplementowaniu kompleksu PURETANTM pierwsze efekty widoczne sa juz podczas nakładania i wzmacniaja sie wraz z upływem czasu (po ok. 5h).

Puszysta, aksamitna formuła pianki rewelacyjnie rozprowadza się na skórze, a jej typowa brązowa odcień ułatwia równomierna i dokładna aplikacje. Pianka rewelacyjnie dopasowuje się do odcienia skóry i już po chwili pozwala radować się naturalna opalenizna, bez smug i plam. Woda aloesowa oraz witamina E głęboko nawilżają, odżywiają oraz wygładzają, dzięki temu piękny efekt opalenizny utrzymuje się jeszcze dłużej.

Efekty:
-GŁEBOKIE NAWILZENIE
-RÓWNOMIERNA OPALENIZNA
-rewelacyjnE przypasowanIE DO ODCIENIA SKÓRY
-BEZ SMUG I PLAM
-ŁATWA APLIKACJA
-EFEKT AZ DO 10 DNI

Aplikacja:
Przed zastosowaniem preparatu wykonaj peeling. Śladowa liczba pianki nałóż na dłonie bądź specjalna rękawice i równomiernie rozprowadź w miejscach, które chcesz opalić. Dla wzmocnienia efektu zaaplikuj większą ilość artykułu lub powtórz aplikacje. Pamiętaj, żeby po użyciu artykułu skrupulatnie umyć ręce.