Indeed Labs defense30 gesichtscreme 30.0 ml

od 74,99 PLN

Nawilżający krem ochronny o szerokim spektrum ochrony przeciwsłonecznej SPF 30. Defense30™ to pielęgnujący krem o lekkiej konsystencji i częściowo mineralnym filtrem przeciwsłonecznym o szerokim spektrum działania (SPF30).

Formuła kremu z łatwością się wchłania, gwarantując intensywne nawilżenie oraz chroniąc przed krzywdzącym promieniowaniem UVA/UVB i przedwczesnym starzeniem się skóry. Gromadzi tlenek cynku – nietoksyczny filtr mineralny, poprawnie wpływający na mechanizmy obronne naskórka i zapobiegający powstawaniu przebarwień posłonecznych.

W składzie znajduje się jeden z najpotężniejszych przeciwutleniaczy – Pycnogenol®, który pobudza produkcję kolagenu i chroni skórę przed zgubnymi enzymami. Na skutek czego, skóra odzyskuje sprężystość, jest widocznie wygładzona i nawilżona.

Nie posiada parabenów, barwników i substancji zapachowych. Kluczowe elementy: • Pycnogenol®: przeciwutleniacz wykazujący 50-krotnie silniejsze działania antyoksydacyjne niż witamina E. Pomaga spowolnić cykl starzenia się skóry, broniąc jednocześnie przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, a także uniemożliwiając nadmiernej utracie wilgoci.

• Hydrovition Plus: intensywnie nawilża, wpływa na zdolność wiązania cząsteczek wody w skórze i wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka. • Tlenek cynku: minerał wykazując kojące i ochronne właściwości.

• chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, uniemożliwia powstawaniu przebarwień, ciemnych plam i niejednolitego kolorytu skóry.