Drying Lotion - Tonik wysuszający

od 0,00 PLN

Jeśli dotyka Cię problem nawracających krostek, grudek i skażeń skóry, właśnie znalazłaś kosmetyk dla siebie! unikalna formuła wysuszającego toniku do twarzy Mario Badescu powstała w oparciu o koktajl najskuteczniejszych komponentów zwalczających trądzik: siarki, kwasu salicylowego, cynku, kalaminy i kamfory.

Tonik działa na niedoskonałości w nocy: poprzez kilka godzin, kiedy śpisz, on oczyszcza, złuszcza i goi niedoskonałości, przynosząc ukojenie i kompletnie odmieniając skórę. Starczy nałożyć tonik do twarzy punktowo na miejsca, gdzie zauważyłaś powstające zmiany – i położyć się spać.

Żadna krostka już nigdy nie zrujnuje Ci dnia. Jak działa wysuszający tonik do twarzy Mario Badescu? Siarka to prawdziwe wybawienie dla osób z wypryskami: reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając wydzielanie sebum, skutecznie usuwając niedoskonałości i matując cerę.

Kalamina, słynny już w starożytnym Egipcie składnik toniku – koktajl tlenku cynku i tlenku żelaza – była opisywana poprzez sławnego rzymskiego lekarza Galena już w II wieku n.e.! Łagodzi swędzenie, a w połączeniu z cynkiem zmniejsza stany zapalne skóry i zwalcza bakterie, które wywołują ropne wykwity.

Cynk przyspieszaproces apoptozy – obumierania starych i odradzania się nowych komórek skóry. Wspólnie z kwasem salicylowym złuszcza naskórek i odnawia skórę w zmodyfikowanych miejscach i usuwa problem zatkanych porów i zaskórników.

Kamfora dezynfekuje i znieczula zmienione miejsca, przynosząc skórze długo oczekiwane ukojenie i ochłodę. Dla kogo? Dla cery z niedoskonałościami, zanieczyszczeniami, krostkami i stanami zapalnymi.