Aktywator wzrostu włosów nawilżająca wcierka 250ml marki Medikomed

od 28,14 PLN

Walka z wypadaniem włosów i stymulowanie ich wzrostu to nie kwestia miesiąca. Może to trwać od sześciu miesięcy regularnej kompleksowej terapii, która jest wybierana indywidualnie. Rozróżnia się kilka typów wypadania włosów,z zasady mówi się o tymczasowym procesie - cebulki włosowe nie hibernują, nie umierają, lecz nadal funkcjonują po wypadaniu włosów. Cykl ten jest dość przystępny do zatrzymania za pomocą środków zewnętrznych. Polecamy „Nawilżającą wcierkę Aktywator wzrostu włosów Medikomed". Wcierka przeznaczona jest do wzmocnienia osłabionych i skłonnych do wypadania włosów, a po systematycznym wykorzystywaniu włosy zaczynają szybciej rosnąć, wypadanie z czasem ustaje. Towar składa się w 95% z substancji ekologicznych, nie zawiera hormonów.

Wcierka aktywator wzrostu włosów Medikomed – działanie:
  • wspomaga regenerację komórek skóry, a te z kolei dotleniają włosy, co zagwarantuje ich przyspieszony wzrost,
  • dostarcza korzeniom komponentów odżywczych i stymuluje procesy metaboliczne,
  • normalizuje pracę gruczołów łojowych skóry głowy,
  • wzmacnia cebulki włosów,
  • przyspiesza wzrost włosów, udoskonala ich strukturę,
  • skutecznie leczy osłabione włosy po trwałej ondulacji, a także farbowaniu,
  • regeneruje włosy po chemioterapii, trudnych zabiegach leczniczych czy długookresowym stosowaniu antybiotyków.
gromadzi naturalne stymulatory wzrostu - ekstrakty z imbiru, skrzypu, aloesu; olejki eteryczne z ylang-ylang i rozmarynu; kompleks aminokwasów.

Ekstrakt z aloesu. Intensywnie odżywia, pomaga wyeliminować łamliwe włosy i uelastycznia loki, widocznie upraszczając rozczesywanie.

Ekstrakt ze skrzypu polnego. Broni przed łamliwością i rozdwajaniem się końcówek włosów, wzmacnia niepodatność włosów na uszkodzenia, sprawia, że stają się grubsze i bardziej lśniące.

Ekstrakt z imbiru. Stymuluje przepływ krwi do naczyń włosowatych, ulepsza odżywienie korzeni, przywraca strukturę włosów.

Aminokwasy. polepszają kondycję zniszczonych włosów, uzupełniając ich strukturę. Sprzyjają wnikaniu elementów odżywczych w głąb włosów.

Olejki eteryczne z ylang-ylang i rozmarynu. Pogrubiają włosy i poprawiają krążenie krwi. Aktywnie wnikają w głąb aż do mieszków włosowych włosów, zwiększając ich liczbę oraz przyspieszając ich wzrost.

Sposób użycia:

Nałóż wcierkę na skórę głowy i wcieraj delikatnymi ruchami masującymi i rozprowadź po całej długości włosów. Zakryj głowę ręcznikiem na 10-15 minut. Nie zmywaj przez 10-12 godzin. Stosować po umyciu głowy przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.

Skuteczna przy długookresowym, regularnym używaniu.

Opakowanie: 250ml