zestaw do manicure i pedicure MPS 5693 marki AEG z suszarką to funkcjonalny komplet, który jest asygnowany do pielęgnacji dłoni i stóp. Możesz używać go w domu albo wziąć ze sobą w podróż, zaoszczędzając czas i pieniądze na odwiedzaniu salonów kosmetycznych!

Suszarka do paznokci umożliwia zrobienie świetnego manicure jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do wyjścia. Urządzenie jest zasilane akumulatorem, łatwo jest je zabrać ze sobą do lustra w łazience lub do lepiej oświetlonego pomieszczenia.

Zasilanie sieciowe również jest możliwe. Dzięki klasie bezpieczeństwa II możesz się nie martwić o niewielkie zachlapania wodą w trakcie zastosowania urządzenia w łazience. Ten zestaw do manicure i pedicure gromadzi 10 rozmaitych nasadek: 1 nasadka polerująca, 2 tarczy spiłowujące zrogowaciały naskórek (gruboziarnista/drobnoziarnista), 2 nakładki piłujące (gruboziarnista/drobnoziarnista), 1 obfity stożek piłujący, 2 znikome stożki piłujące (zakończenie spiczaste/zakończenie łagodne), 1 szczoteczka do paznokci i 1 kopytko do skórek.

Wszystkie części są przechowywane w poręcznym pudełku.