Podgrzewacz do depilacji do wosku w rolce ItalWax

od 37,99 PLN

Podgrzewacz do wosku w rolce ItalWax Shape
Wyprofilowany podgrzewacz do wosku w kartridżu, dla lepszego chwytu ręki i komfortowojszego używania. Urządzenie zaopatrzone zostało w dwie płytki do równomiernego podgrzewania wosku do temperatury roboczej. Podgrzewacz posiada okienko do sprawdzania poziomu wosku.Podgrzewacz do wosku na wkład 100ml z wąską i szeroką rolką. Urządzenie posiada dużą moc 40W, momentalnie nagrzewa wosk.cechy technologiczne:- moc 40W- zasilanie 220-240V 50-60HzUWAGA! Przed przystąpieniem do zakupu przeczytaj instrukcję obsługi podgrzewacza.
za każdym razem odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru, a także przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniemNie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru
Sposób wykorzystania:1. Włożyć rolkę do podgrzewacza i podłączyć do prądu.2. Po około 20 - 25 minutach można przystąpić do zabiegu.3. Wosk podgrzany do optymalnej temperatury nie ciągnie się, równomiernie się nakłada, nie parzy.4. Wosk nakładamy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa.5. Następnie energicznym ruchem w przeciwną stronę ( pod włos) odrywamy pasek.
dane uzupełniające:Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnorodnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny zapobiegają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży nie powinny korzystać z takiej formy depilacji.
Jeśli chcemy zlikwidować włosy woskiem musimy pamiętać, że muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, zarówno na solarium, jak i na plaży i z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić dokładny peeling, by złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest wykorzystywanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.
Jeśli masz wyjątkowo wrażliwą skórę dobierz specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących lub woski asygnowane do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.
UWAGA!Urządzenie może nagrzać wosk do TEMPERATURY istotnIE WYŻSZEJ niżeli TEMPERATURA dobrA WOSKU GOTOWEGO DO wykorzystania, choćby DO 95 stopni C. NIE NALEŻY DO TEGO DOPUŚCIĆ. NALEŻY KONTROLOWAĆ TEMPERATURĘ WOSKU.towar DO stosowania profesjonalneGO, broniĆ PRZED DZIEĆMI, PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI
UWAGA:Unikać woskowania obszary skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami! w sytuacji kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody poprzez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!
Zasady bezpieczeństwa: Urządzenie powinno być zabezpieczone przed możliwością upadku, zalania i innych sytuacji grożących mechanicznym uszkodzeniem. Trzymać urządzenie z dala od źródeł ciepła. Nie wystawiać urządzenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych albo ciepła. Nie stawiać na urządzeniu żadnych ciężkich przedmiotów. Odłączać urządzenie od źródła zasilania podczas burz. W wypadku pojawienia się dziwnego zapachu albo dymu natychmiast wyłączyć urządzenie, zasilanie, a także skontaktować się z serwisem. Nie dotykać wtyczki kabla zasilającego mokrymi bądź wilgotnymi rękoma. Nie ciągnąć kabla zasilającego w trakcie odłączania wtyczki. Nigdy nie używać podgrzewacza wosku, gdy przewód zasilający bądź wtyczka są uszkodzone. Nie owijać kabla zasilającego wokół urządzenia. Nie wystawiać urządzenia na działanie deszczu ani używać go w warunkach pokaźnej wilgotności. Nie wkładać żadnych przedmiotów do wnętrza urządzenia. Nie zostawiać bez nadzoru podgrzewacza włączonego do sieci. Urządzenie należy używać zgodnie z jego przeznaczeniem.
Po zakończeniu pracy urządzenia należy każdorazowo wyciągać wtyczkę z gniazdka sieciowego. Przed przystąpieniem do realizowania jakichkolwiek czynności (czyszczenie, konserwacja, śladowe naprawy) należy każdorazowo wyłączyć urządzenie i wyjąć wtyczkę z gniazda sieci zasilającej. Jeśli urządzenie dostanie się do zbiornika z wodą należy bezzwłocznie odłączyć je od prądu. Nie należy korzystać ze sprzętu ze sprzętu bezpośrednio po dokonanym transporcie z wnętrza zimnego do ciepłego albo odwrotnie, ani również przy nad wyraz wysokiej wilgotności powietrza. Z odłączeniem urządzenia należy odczekać przez co najmniej 3 godziny. Jeśli urządzenie wykazuje jakiekolwiek oznaki zniszczenia bądź wady nie wolno przyłączać go do źródła zasilania. W razie wątpliwości należy skontaktować się z Punktem Serwisu bądź Dystrybutorem, który sprzedał towar.