TANITA PRECYZYJNA DEPILACJA TWARZY

od 0,00 PLN

 Tanita CLICK PEN dokładna depilacja twarzy Jeśli masz dość nieestetycznych włosków na twarzy wypróbuj zupełnie nowy produkt z linii Tanita, który zadba o to by depilacja delikatnej skóry twarzy przebiegała prosto i komfortowo, a Ty będziesz mogła cieszyć się codziennie piękną i miękką skórą.

Tanita Click Pen z ekstraktem z kwiatu wiśni to nad wyraz prosty i dokładny w użyciu aplikator z woskiem o praktycznym kształcie, który został opracowany z myślą o depilacji delikatnych partii twarzy.

Skutecznie i momentalnie poradzi sobie z uporczywymi włoskami na brwiach, policzkach, brodzie oraz nad górną wargą. Idealnie likwiduje najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami, pozostawiając skórę twarzy gładką choćby do 4 tygodni.

Specjalna formuła z ekstraktem z kwiatu wiśni oddziałuje na skórę kojąco, niweluje podrażnienia, a także uniemożliwia ich powstawaniu. Dzięki właściwościom nawilżającym, przyśpiesza proces odnowy naskórka, a skóra po zabiegu depilacyjnym pozostaje delikatna w dotyku.

PAMIĘTAJ Po zastosowaniu aplikatora z woskiem, przetrzyj skórę załączoną chusteczką nasączoną kojącym olejkiem, która skrupulatnie wyeliminuje resztki preparatu, a na dodatek uspokoi i nawilży skórę twarzy po depilacji.

właściwości • nowoczesny aplikator Click Pen umożliwia łatwą i precyzyjną depilację skóry twarzy • Delikatnie eliminuje zbędne włoski na twarzy na długie tygodnie • perfekcyjny efekt już po 1 użyciu • optymalne do każdego typu skóry...