black xs eau de toilette spray eau_de_toilette 100.0 ml marki Paco rabanne

od 334,95 PLN

W 2005 roku Paco Rabanne wprowadził na rynek wodę toaletową w sprayu Eau de Toilette Spray Black XS. Zapach jest owocowo-drzewny ze słodkimi nutami i został stworzony dla panów. Widać to ponadto na przykładzie oryginalnego flakonu, który jest czarny na górze i przezroczysty u dołu po gradiencie koloru.

W 2018 r. Zmieniono projekt flakonu, który aktualnie jest w całości czarny z białymi literami. Dwa flakony, ale zapach w środku jest niezmieniony. Ostatecznie woda toaletowa w sprayu od ponad dekady inspiruje męski świat.

Paco Rabanne postanowił więc zostawić lubiany Black XS precyzyjnie taki, jaki był i jest. Męski tak, lecz nie męski eksces Nuta głowy składa się z nagietka, szałwii, cytryny i pomarańczy kalamondin. W nucie serca ujawniają się aromaty cynamonu, kardamonu, balsamu Tolu i pralin.

Wreszcie, ambra, paczula, heban i palisander wydają się elegancko dopełniać zapach. Przez wodę toaletową w sprayu Eau de Toilette Spray Black XS Paco Rabanne chciał rzucić wyzwanie męskiemu światu - i udało mu się.

Ponieważ wielu mężczyzn nie ma odwagi zbliżyć się do zapachu, który ma jeszcze wyraźnie słodką nutę. Dlatego Black XS jest bardziej dla mężczyzn, którzy są w pokoju z sobą, którzy są świadomi swej męskości i którzy potrafią się z siebie śmiać.