spf 6 spray oil | olejek w sprayu do opalania 237ml marki Australian gold

od 64,50 PLN

Pojemność: 237 ml

doskonała ochrona przed promieniami UVA i UVB. I ta pielęgnacja! Olej z marchwi pełni ważną rolę w procesie nawilżenia skóry. Aloes koi i udoskonala jej kondycję, natomiast olejek z Australijskiego Drzewa Herbacianego jest silnym przeciwutleniaczem, a także łagodnie oczyszcza, wygładzając skórę.

Australijska Śliwka Kakadu stanowi najbogatsze źródło witaminy C ze wszystkich rodzajów owoców, pomaga powiększyć sprawność balsamów przeciwsłonecznych oraz jednocześnie broni przed działaniem wolnych rodników.

Wszystkie produkty Australian Gold z linii SPF zawierają w swoim składzie ten idealny owoc. Bez parabenów, bez PABA, bezalkoholowy, bezglutenowy i wodoodporny. Typowy zapach „Cocoa Dreams" (kokos, pomarańcza i wanilia) uznawany jest na całym świecie za najlepiej oceniany „wakacyjny zapach".

Najważniejsze atrybuty:• chroni przed promieniowaniem UVA i UVB,• Naturalny olej z marchwi, aloes, olej słonecznikowy, ekstrakt z drzewa herbacianego i oliwki z oliwek nadzwyczajne nawilżenie i regenerację skóry,• Śliwka Kakadu o wysokiej zawartości witaminy C chroni przed wolnymi rodnikami.objętość:237ml

Zobacz także