Dwufazowy przyspieszacz opalania SPF6 Bikini 150ml Bielenda

od 0,00 PLN

Pojemność: 150 ml

Dwufazowy przyspieszacz opalania SPF6 Bikini 150ml Bielenda – asygnowany do ciała i dla tych wszelkich, którzy szybko chcą uzyskać efekt spektakularnej opalonej skóry. Preparat zapewnia równomiernie opalone ciało w krótszym czasie, niż byłby potrzebny podczas konwencjonalnego eksponowania na promienie słoneczne.

JAK DZIAŁA? genialny dwufazowy przyspieszacz opalania SPF6 Bikini Bielenda wspaniale rozprowadza się na skórze. Pozostawia ją przyjemnie gładką i pachnącą. Specjalna formuła towaru przystępnemu przyklejaniu się grudek piasku.

Działa także podczas kąpieli w basenie z chlorowaną wodą. Zawiera cenne elementy, które pielęgnują ciało wystawione na działanie promieni słonecznych. W skład kosmetyku wchodzi: OLEJ KOKOSOWY - genialnie nawilżający i nawadniający, ulepszający jędrność skóry.

Przeciwzapalne i odżywcze działanie zawdzięcza występowaniu wielu witamin, a także minerałów. UVA i UVB - to fotostabilne filtry, które nie zezwalają na krzywdzące działanie promieniowania podczerwonego IR-A. Wspomagają ochronę skóry przed starzeniem.

ograniczają ryzyko powstania poparzeń i przebarwień spowodowanych promieniami słońca. JAK STOSOWAĆ? Przed wyjściem na słońce dwufazowy przyspieszacz opalania SPF6 Bikini Bielenda nanieść na oczyszczoną skórę ciała.

Dla uzyskania lepszych efektów opalonej skóry można aplikację kilkakrotnie powtórzyć – zwłaszcza po kąpieli i osuszeniu się ręcznikiem. UWAGA! Zaleca się unikać zbyt długiego przebywania na słońcu. Kosmetyki przeciwsłoneczne nie zapewniają 100% ochrony, a długookresowa ekspozycja na słońce może przyczynić się do poważnego zagrożenia zdrowia.

stanowczo powinny uważać osoby z jasną karnacją i stosować kosmetyki z wysokim filtrem.