4-in-1 pressed mineral makeup foundation - wegański puder mineralny 4 w 1 medium dark 8g marki PÜr

od 0,00 PLN

Postać: w kompakcie
  • Producent: PÜR
  • Kategoria: Pudry

Puder jest przeceniony ze względu na wgniecenia na kartoniku zewnętrznym. Wegański puder mineralny, który ma w sobie wszystko, co jest niezbędne dla dobrego wyglądu – korektor, podkład, puder i ochronę SPF 15.

Wielokrotnie nagradzana i przebadana klinicznie receptura pudru mieści minerały, które zapewniają pokrycie wszelkich niedoskonałości, a także zastrzeżony Ceretin Complex z cennymi składnikami aktywnymi pielęgnującymi skórę.

Puder uwielbiany jest na całym świecie za łatwość aplikacji i naturalny efekt makijażu. Pomagamy w doborze koloru!składniki AKTYWNE:Ceretin® Complex - zastrzeżony kompleks, który łączy w sobie przeciwstarzeniowe parametry retinolu i nawilżające działanie ceramidów.

Koryguje zmarszczki, zniża zaczerwienienia, nawilża i ujędrnia skórę.Masło Shea - odżywia i regeneruje skórę, działa przeciwzapalnie. Pomaga utrzymać wilgoć i zmniejszyć utratę wody stwarzając barierę ochronną na powierzchni skóry.

Zawarte w nim witaminy A i E pomagają redukować zmarszczki.Woda źródlana z Alp Szwajcarskich - znana jest od wieków ze swojej czystości i perfekcyjnych cechy. Głęboko odżywia i długotrwale nawilża skórę.Filtr SPF 15 - pochłania 93% promieniowania UVB, chroniąc skórę przed powstawaniem przebarwień i przedwczesnym starzeniem starzeniem.Waltheria Indica Leaf Extract - rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

znacznie zniża ryzyko występowania plam wystarczych, przebarwień posłonecznych czy piegów. APLIKACJA: Puder nakładać pędzlem okrężnymi ruchami na oczyszczoną i nawilżoną skórę aż do pożądanego efektu krycia.

Wcześniej można nałożyć dowolną bazę pod makijaż lub podkład.