Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje producenta z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych poprzez Sally i jej męża chemika marka, od tamtego czasu stawia na innowacyjność i progresywność, produkując coraz to nowe preparaty.

Pierwszą wytworzoną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i uniemożliwia łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i wyjątkowo mocne.

towar ten wyśmienicie wpisuje się w filozofię producenta: jest prosty w użyciu,przystępny i przystępny cenowo. Dzięki temu może być stosowany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie.

W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą wywoływać negatywny odbiór w oczach innych. Obecnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji paznokci, gwarantując najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure oraz lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp.

Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych trendów kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można mieć więc pewność, iż wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się nadzwyczajnie.

firma Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i artykułów do pielęgnacji rąk. Wprowadziła ona także niezwykle bezprecedensowy artykuł – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na nieprzeciętnie opalone nogi, bez względu na porę roku.

gwarantuje on nadzwyczajny wygląd nóg w wyjątkowo krótkim czasie. Nietrudna aplikacja, proste zmycie i niska wartość wywołują, iż jest to kolejny z produktów, który niezbędnie musi znaleźć się w kobiecej kosmetyczce.

Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta odnajdzie trafny do swej skóry.