Sally hansen rajstopy w sprayu airbrush legs - light glow - 75ml

od 0,00 PLN

Pojemność: 75 ml

Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje producenta z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika marka, od tamtego czasu stawia na progresywność i postępowość, produkując coraz to nowe preparaty.

Pierwszą produkowaną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i zapobiega łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i bardzo solidne.

artykuł ten idealnie wpisuje się w filozofię marki: jest prosty w użyciu,dostępny i przystępny cenowo. Dzięki czemu może być użytkowany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie.

W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Obecnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, gwarantując najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure oraz lakiery, którymi można malować paznokcie u rąk i stóp.

Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych nurtów kolorystycznych i najkorzystniejszych lakierów. Można posiadać więc pewność, że wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najlepszej kondycji i będą prezentować się genialnie.

marka Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i towarów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także istotnie bezprecedensowy artykuł – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na nieprzeciętnie opalone nogi, bez względu na porę roku.

zapewnia on rewelacyjny wygląd nóg w bardzo niedługim czasie. Nietrudna aplikacja, proste zmycie i niska cena powodują, że jest to kolejny z towarów, który koniecznie musi znaleźć się w kobiecej kosmetyczce.

Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta znajdzie stosowny do swej skóry.