Arkana cannabis therapy, kanabisowy elixir z cebidolem, 15ml (5902641391897)

od 149,00 PLN

Działanie: odżywcze • Pojemność: 15 ml

rewolucyjny eliksir z mikrokapsułowanym CBD, który uwalnia się stopniowo. Gwarantuje intensywne i aktywne działanie w ciągu całego dnia. Dzięki CBD oraz olejom z konopi i maku łagodzi podrażnienia i odstresowuje skórę.

Cebidiol™ 1%. Sugerowane stosowanie w połączeniu z Cannabis Help Cream, a także Cannabis Sleeping Mask 1 - 2 razy dzienne także na okolice oczu. Pojemność: 15 ml Pierwsza profesjonalna i legalna bioterapia z konopią.

Naturalna kuracja naprawcza opiera się na kanabidiolu, oleju konopnym i makowym, które naprawiają skórę na 3 stopniach. Kanabidiol (CBD) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokanabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco.

Cebidiol™ to rewolucja w produktach z CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom substancja jest jednostajna i stopniowo uwalniania w skórze poprzez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie.

Linia asygnowana jest osobom o skórze nadreaktywnej i dysfunkcyjnej, w której bariera ochronna i jej poprawne funkcje zostały zaburzone.