Jalyd Fango thermae - przywracające równowagę błoto termiczne. zawiera oliwę z oliwek i olej marula 12x30ml (8033109848213)

od 0,00 PLN

Fango Thermae - Przywracające równowagę błoto cieplne. Mieści oliwę z oliwek i olej Marula. Gęsta oczyszczająca maska do ciężkich, tłustych włosów i łuszczącej się sk ó ry g łowy. Błoto termalne był o od zawsze wykorzystywane w kosmetyce i jest szczeg ó lnie polecane w regulowaniu nadmiaru sebum. Aktywne elementy zostały specjalnie wyselekcjonowane pod kątem pobudzania mikrokrążenia, wspomagania drena żu płyn ó w łojowych i wspierania eliminacji toksyn. Po nałożeniu na włosy, maska rewitalizuje ich w łókna. Dzięki zawartości oliwy z oliwek i oleju Marula, pielęgnacja z Fango Thermae sprawia, że w łosy stają się miękkie i lekkie.

używanIE. Za pomocą pędzla nałóż Fango Thermae bezpośrednio na włosy i sk ó rę głowy. Pozostaw na około 10 minut, najlepiej w pobliżu źr ó dła ciepł a. Po upływie tego czasu spłucz precyzyjnie, usuwając wszystkie pozostałości artykułu z włos ó w. Kontynuuj pielęgnację stosując ką piel Sebum Hair Bath albo Dandruff Hair Bath zgodnie z potrzebami sk ó ry g łowy.


Piel ęgnacja profesjonalna.