Kérastase K Flexible Hold (Materialiste, All-Over Thickening Spray Gel) 195 ml, 3474630714380

od 0,00 PLN

Pojemność: 195 ml
MATÉRIALISTE

Couture Styling Matérialiste - spray do włosów o konsystencji finezyjnego żelu, optycznie polepszający gęstość włosów. Eksponuje pasma, widocznie dodając fryzurze pojemności.

Opracowano specjalny spray do włosów o subtelnej konsystencji żelu, dzięki temu drobinki składników intensywnych głęboko wnikają we włosy, wypełniając je od środka i istotnie zwiększając ich objętość. Subtelny, miły oraz łatwość rozprowadzania kosmetyku sprawią, iż korzystanie z kosmetyku stanie się rozkoszą.

producent Kérastase po raz kolejny daje odpowiedź na pytanie, jak powiększyć pojemność włosów. Formuła spray'u, opracowana przez specjalistów z dziedziny odbudowy komórkowej włosów, zawiera dynamicznie działające składniki:

  • Intra-Cylane - widocznie pogrubia włosy, dzięki zdolności do sieciowania. Sieciowanie to cykl, który polega na tworzeniu makrocząsteczek o przestrzennej, trójwymiarowej strukturze.
  • Ceramide - składnik wykazujący cechy dynamicznie pielęgnujące włosy.

Matérialiste przynosi efekt maksymalnego pogrubienia, lekkości i objętości. Pasma stają się bezapelacyjnie wyeksponowane i grubsze w dotyku.

Matérialiste stwarza natychmiastowy efekt, pokonując siłę grawitacji i pozwalając uzyskać dotąd nieosiągalną fryzurę.

Sposób użycia:

  • Przed wykorzystaniem kosmetyku należy wstrząsnąć buteleczką.
  • Rozpylić na dłonie, następnie zaaplikować na wilgotne włosy.
  • Dla uzyskania bardziej atrakcyjnych efektów, rozprowadzić po całości, poczynając od skroni, kierując się ku końcówkom.
  • Wysuszyć włosy, używając suszarki, wystylizować.

objętość 195 ml