Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale Woda perfumowana 80 ml TESTER + GRATIS (8411061926062)

od 269,00 PLN

Pojemność: 80 ml

Najnowszy hit w świecie perfum! Carolina Herrera po raz kolejny zaskoczyła kobiety odważnym i pełnym drapieżności zapachem. Znasz Good Girl? Wersja Velvet Fatale jest bardziej seksowna! Prowokuje, przyciąga, hipnotyzuje. Musisz ją posiadać natychmiast.

Autorem zapachu z 2018 roku jest Louise Turner. Stworzył kompozycję, która od pierwszych nut wręcz krzyczy o swoim zalotnym charakterze. Słodkie i korzenne tony w ciepłym wydaniu zdominowały pachnidła. Są ich wizytówką i siłą równocześnie. To właśnie one powodują, że Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale to wspaniały dobór, jeśli poszukujesz zapachu na jesień, zimę albo chłodniejsze wieczory pełne doznań.

Nie zwlekaj dłużej, udaj się w podróż po akordach tej odważnej propozycji. Sięgnij po górne tony, znajdziesz w nich bergamotkę i cytrynę zadziornie uzupełnione o kawę i migdał. Już czujesz w czym tkwi wyjątkowość kombinacji? W nieoczywistych połączeniach, które intrygują i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Serce skrywa najpiękniejsze kwiaty, ale prawdziwy skarb ukrył się w bazie. Jest nim słodka pralinka połączona z fasolką tonka i kakao.

Przekonaj się o sile uwodzenia zaklętej w Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale. Obiecujemy, iż się nie zawiedziesz.

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technologicznym, czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Jednocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis