Yves saint laurent black opium pure illusion woda perfumowana 90ml tester + gratis

od 219,00 PLN

oszczędzasz do 15%
Pojemność: 100 ml

Yves Saint Laurent Black Opium to nie tylko marka, to z reguły kwintesencja kobiecości, siły przebicia i determinacja w działaniu.

Black Opium pachnidła zapowiadane jako rock and roll-owa interpretacja klasyka, która podkreśla ciemną i tajemniczą stronę firmy YSL. Kompilację zapachową opracowali mistrzynie perfumiarstwa: Nathalie Lorson i Marie Salamagne, pracujące przy współpracy z Olivierem Cresp i Honorine Blanc.

Przewodnią nutą zapachu jest kawa; aromat świeżo zmielonej i zaparzonej kawy, który pobudza nasze zmysły, a także motywuje do działania. Dodatkowo zapach został obficie wzbogacony o słodkie akordy pomarańczy, cedru i szczególnie intensywnie wyczuwalną nutę soczystej gruszki, która od początku do końca nie daje o sobie zapomnieć. Godnymi kompanami w tej niezwykłej podróży są nuty paczuli oraz mistyczny jaśmin, który wprawia nasz umysł w otchłań spokoju i rozluźnienia. Kompilacja niczym sen na jawie, a jednak istnieje naprawdę.

Skład:

Nuta głowy: gruszka, kwiat pomarańczy i różowy pieprz
Nuta serca: jaśmin i kawa
Nuta głębi: cedr, paczula i wanilia.

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technologicznym (biały kartonik), czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Skład perfum jest taki sam. Równocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis