Paco Rabanne 1 Million woda toaletowa 100 ml TESTER - 100 ml tester (3349666007914)

od 195,30 PLN

Pojemność: 100 ml

Woda toaletowa Paco Rabanne 1 Million ukazuje podróż poprzez życie ambitnego i pełnego sukcesów mężczyznę, który starannie wie co pragnie od życia.

Na początku swojej podróży mija rozmaite zakątki życia. Pełne boleści,zarówno przyjemności. Wzbogacone o pachnące esencje grejpfruta, czerwonej pomarańczy i odświeżającej mięty. W połowie, pojawia się w samym środku skrzyżowania, znajduje tutaj kompilacje zapachu róż, cynamonu i białej skóry. Esencje te, przebudzają w nim wdzięk i pomysłowość. Na końcu tej podroży, zostanie owinięty zapachami paczuli, ambry, a także białych drzew.

Woda toaletowa Paco Rabanne Million wzmocni w każdym mężczyźnie pragnienie rewelacyjnego świata, harmonii. Przebudzi w nim dojrzałego i charyzmatycznego mężczyznę. Paco Rabanne to wytworny i wytworny towarzysz. Dowodem na to, jest jego święcąca złota butelka. Zapach ten jest dedykowany dla mężczyzn, którzy nie boją się stawiać czoło nowym wezwaniom dnia,ceniących otaczać się wytwornymi rzeczami.

Zamów wodę toaletową 1 Million Paco Rabanne w naszym sklepie internetowym i wypróbuj jego wyrazisty, elitarny, seksowny zapach. Później sam wyznaczycsz go za pokaźną część swojego życia. Nadaje się na dni powszechne i nieszablonowe okazje. Jest w stanie zaskoczyć o każdej porze roku.

Skład Głowa

pomarańcza, mięta

Serce

róża, skóra, cynamon, pikantne nuty

Podstawa

bursztyn, paczuli, drzewo

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technologicznym (biały kartonik), czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Skład perfum jest taki sam. Jednocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis