„Może to jej urok, może to Maybelline." – motto to zna każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą i dobrymi kosmetykami i pragnie codziennie prezentować się zjawiskowo i bardzo. Od roku 1991 jest ono hasłem reklamowym firmy, która zaskarbiła sobie entuzjastów na całym świecie i która stosowana jest codziennie przez miliony kobiet.

niedużo osób jednak wie, że to właśnie Maybelline, a raczej założyciel i kreator firmy – chemik Thomas L. Williams – są pomysłodawcami i wynalazcami pierwszej maskary na świecie. Początkowo była ona kamieniu do samodzielnego rozcieńczania, dopiero w 1960 roku Maybelline wprowadziło tusze w znanej nam dziś formie.

Tusze do rzęs zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, a dziś nie wyobrażamy sobie korzystnego makijażu oka bez tego właśnie kosmetyku, który wydłuża, pogrubia rzęsy i akcentuje oko. Hołd oddany kobiecości poprzez Maybelline jest doceniany przez panie, które niezwykle z ochotą sięgają po produkty marki zarówno w trakcie realizowania makijażu na co dzień, jak i na większe wyjście.

tworzone od 1915 roku kosmetyki Maybelline są bardzo perfekcyjnej jakości, a ich wybór jest ogromny. Każda kobieta może znaleźć w ofercie coś dla siebie, co znakomicie wyeksponuje jej urodę i zmysłowość.

producent dba, żeby wszystkie panie czuły się nad wyraz i kobieco w każdej sytuacji, bez względu na wiek czy kolor skóry. W naszej ofercie znajduje się dużo towarów producenta – wszystkie w ciekawych cenach.

Są to kosmetyki z wysokiej półki, wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów i półproduktów. Maybelline specjalizuje się w kosmetykach do makijażu, które podkreślają atuty i minimalizują wady każdej twarzy.

firma oferuje zarówno podkłady, kremy, pudry i kremy BB w wielu odcieniach, które zintegrować można do własnej skóry, jak i oczywiście tusze do rzęs, kredki, cienie do powiek czy eyelinery. W dodatku oferta obejmuje produkty do pielęgnacji i malowania ust i paznokci.

za pomocą kosmetyków producenta można wykonać pełny makijaż twarzy i świetnie zadbać o spektakularne dłonie.