Discreet air multiform oddychające wkładki higieniczne 100 sztuk

od 0,00 PLN

Bezzapachowe wkładki higieniczne Discreet Multiform pomogą Ci poczuć się świeżo i przepięknie bez względu na typ bielizny! Te wkładki higieniczne pozwalają swobodnie oddychać skórze miejsc intymnych, co gwarantuje uczucie świeżości i komfortu aż do 12 godzin.

Są tak cienkie,choćby ich nie poczujesz, a ich uniwersalny kształt powoduje, że pasują do każdego rodzaju bielizny. Wariant AIR jest kompletnie bezzapachowy. Bez względu na to, co przyniesie Ci dzień, te wkładki sprawią, że wszystko się uda!

0% substancji zapachowych Do 12 godzin świeżości, żeby pomóc Ci poczuć się ładnie Cieńsze aniżeli 1 mm, więc nawet ich nie poczujesz Cienkie i sprężyste wkładki higieniczne, które dopasowują się do Twoich ruchów powłoka kleju na całej powierzchni wkładki sprawia, że jest ona dobrze przymocowana do bielizny poprzez cały dzień Oddychające wkładki higieniczne, które pozwalają luźno oddychać skórze stref intymnych 4 elastyczne strefy umożliwiające dobranie wkładki do każdego rodzaju bielizny Wkładki z damskimi wzorami, które Cię zachwycą