Opis produktu:

Wkładki do codziennego użytkowania podczas pojawienia się skąpej wydzieliny.

Bawełniana warstwa nie podrażnia skóry w trakcie codziennego używania.
Przepuszczająca powietrze podstawa zagwarantuje uczucie świeżości.

Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się tworzyw destrukcyjnych i alergizujących, są w całości wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. PH przychylne dla skóry. Wkładki Gentle Day® są naturalne. Gwarantują uczucie świeżości i komfortu. Górna powłoka podpaski – z włókna nietkanego, posiada dziurki w formie lejka, poprzez które ciecz błyskawicznie przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej aniżeli zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, zagwarantuje skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie i pakowanie wkładek w oddzielne saszetki broni przed wilgocią i mikroorganizmami.

Opinie kobiet na temat wkładek higienicznych Gentle Day®:

  • niezwykle wygodne, ponieważ każda wkładka znajduje się w odrębnym opakowaniu.
  • Po wypróbowaniu wkładek zrozumiałam,nawet najcieńsze wkładki nie gwarantują takiego komfortu jak te – delikatna warstwa bawełniana nie podrażnia skóry, wkładki przepuszczają powietrze, dlatego skóra nie poci się choćby w najgorętszy dzień lata.
  • Wszystkie, wcześniej wypróbowane przeze mnie wkładki, po dłuższym okresie stosowania podrażniały skórę. Z Gentle Day® nie odczuwam żadnego dyskomfortu.
  • Dla mnie ważna jest wiedza, że produkty których używam są naturalne, nie działają niekorzystnie na mój organizm, dlatego wybieram organiczne certyfikowane wkładki Gentle Day®.
  • często dokucza mi drożdżyca, w związku z czym pojawia się swędzenie i podrażnienie skóry. Zauważyłam,w trakcie użytkowania wkładek Gentle Day® swędzenie ustępuje i nie odczuwam tak znacznego dyskomfortu.