Wkładki higieniczne z bio-bawełny ULTRA CIENKIE (♠+) (8016867009959)

od 13,99 PLN

oszczędzasz do 4%
Wkładki Organ(y)c są tworzone z 100% certyfikowanej, organicznej bawełny niebielonej chlorem, w pełni wolnej od tworzyw sztucznych i innych substancji pochodzenia petrochemicznego tj. Lateksu, plastiku, wiskozy, aktywnych substancji wiążących, perfum czy środków barwiących.
Skuteczność produktów Organ(y)c opiera się wyłącznie na wykorzystaniu naturalnych atrybuty bawełny uprawianej beż wykorzystania pestycydów, fungicydów, herbicydów, a także modyfikacji genetycznej GMO-FREE.
Czysta bawełna pozwala skórze oddychać, ma neutralne pH, wyróżnia się perfekcyjnymi właściwościami absorbującymi płyny i jest hipoalergiczna. Bielenie bawełny odbywa się przez zastosowanie nadtlenku wodoru, który powstaje w naturze poprzez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu.
zapewniają świeżość, bezpieczeństwo i ochronę.
Produkty Organ(y)c są sugerowane dla kobiet ze skórą wrażliwą i delikatną, skłonną do podrażnień.
towar certyfikowany przez Soil Association i ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) wg. Standartów GOTS (Global Organic Textile standard) i został zatwierdzone poprzez VEGAN OK. Artykuł certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) i Soil Association.
wyprodukowane we Włoszech.


komponenty:
SKŁAD: 70% naturalna bawełna, 30% biodegradowalny bio-polimer.