Wkładki higieniczne z paskiem anionowym 15 szt. - gentle day marki Gentle day (podpaski, tampony, wkładki)

od 9,25 PLN

oszczędzasz do 1%

Opis produktu:

Wkładki do codziennego wykorzystywania podczas pojawienia się skąpej wydzieliny.

Bawełniana powłoka nie podrażnia skóry w trakcie codziennego użytkowania.
Przepuszczająca powietrze podstawa zapewnia uczucie świeżości.

Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się tworzyw krzywdzących i alergizujących, są kompletnie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą wywoływać podrażnienia skóry. PH przyjazne dla skóry. Wkładki Gentle Day® są organiczne. Gwarantują uczucie świeżości i komfortu. Górna warstwa podpaski – z włókna nietkanego, ma dziurki w formie lejka, przez które ciecz błyskawicznie przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej niż zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, gwarantuje skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie oraz pakowanie wkładek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami.

Opinie pań na temat wkładek higienicznych Gentle Day®:

  • bardzo komfortowe, ponieważ każda wkładka znajduje się w odrębnym opakowaniu.
  • Po wypróbowaniu wkładek zrozumiałam,nawet najcieńsze wkładki nie gwarantują takiego komfortu jak te – subtelna powłoka bawełniana nie podrażnia skóry, wkładki przepuszczają powietrze, dlatego skóra nie poci się choćby w najgorętszy dzień lata.
  • Wszystkie, wcześniej wypróbowane przeze mnie wkładki, po dłuższym okresie używania podrażniały skórę. Z Gentle Day® nie odczuwam żadnego dyskomfortu.
  • Dla mnie ważna jest wiedza, iż produkty których używam są organiczne, nie działają niekorzystnie na mój organizm, dlatego wybieram ekologiczne certyfikowane wkładki Gentle Day®.
  • nieraz dokucza mi drożdżyca, w związku z czym pojawia się swędzenie i podrażnienie skóry. Zauważyłam,w trakcie wykorzystywania wkładek Gentle Day® swędzenie ustępuje i nie odczuwam tak szerokiego dyskomfortu.