Gilette to producent, która w swej ofercie duży dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku pozostała ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce firma posiada swoją fabrykę w Łodzi.

firma Gilette zawiera w swojej ofercie jednocześnie produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swojemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

innowacyjna kobieta posiada swój własny zestaw kosmetyków, które gwarantuje jej nadzwyczajną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno wyszuka dla siebie stosowne artykuły w bogatej gamie towarów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród artykułów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego użytkowania – wszystkie maszynki marki Gillette są produkowane z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i skuteczność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę efektownie pachnących i gwarantujących idealną gładkość żeli do golenia w efektownych, damskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan odnajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć znakomitą gładkość, albo zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni pełną satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-metaliczno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni świetną gładkość i komfort używania mężczyźnie.