Gillette Fusion Proglide Fusion Proglide zapasowe ostrza 2 szt.

od 0,00 PLN

Cenisz sobie prędkie, sprawne i skrupulatne działanie w każdych okolicznościach? Od dziś takie mogą być również zabiegi golenia. Wystarczy, iż przerzucisz się z dotychczasowych maszynek na bezawaryjną nowość, która jest rezultatem pracy designerów i inżynierów z kultowej producenta Gilette.

Gillette Fusion ProGlide wkłady do maszynki do golenia to dobór, który z pewnością docenisz. Świeże, lepsze wkłady odznaczają się wyjątkowo precyzyjnymi pięciom ostrzami, które suną po skórze, usuwając najtrudniej dostępne włoski – wszystko po to, by Twoja skóra była jeszcze gładsza.

Każde z ostrzy zamontowane jest na specjalnych sprężynkach, które upraszczają poruszanie się listków ostrzy i ich dobranie do kształtu twarzy. Wkłady do maszynki Gillette Fusion ProGlide gwarantują łatwe i komfortowe golenie - bez szarpania, bez zacięć, bez podrażnień.

udoskonalona warstwa wkładów Gillette Fusion ProGlide ponadto redukuje tarcie, a to dzięki nawilżającemu paskowi ochronnemu, który został wzbogacony łagodzącym ekstraktem z aloesu. Element ten uniemożliwia powstawaniu zaczerwienień oraz koi podrażnienia.

Efekt dodatkowo wzmacnia wykorzystana w maszynce Gillette technika FlexBall, która genialnie dostosowuje się do rysów twarzy i znakomicie chwyta każdy włos przy samej skórze. Designerskie wkłady są nad wyraz efektywne – każdy z nich to aż miesiąc codziennego golenia!

Zmiana wkładów jest prosta i szybka. W opakowaniu Gillette Fusion ProGlide wyszukasz dwa wymienne wkłady, które pozwolą Ci być przygotowaną na każdą sytuację.