Gilette to marka, która w swojej ofercie obszerny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi.

producent Gilette zawiera w swojej ofercie jednocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, że kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

innowacyjna kobieta posiada swój własny komplet kosmetyków, które zapewnia jej idealną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla pań, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini) i żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie wyszuka dla siebie odpowiednie artykuły w bogatej gamie towarów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród towarów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego użytku – wszystkie maszynki marki Gillette są tworzone z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu wyjątkową perfekcję i skuteczność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę ładnie pachnących i gwarantujących perfekcyjną gładkość żeli do golenia w efektownych, damskich opakowaniach. Gillette dla panów to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) i dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy mężczyzna wynajdzie w ofercie firmy Gillette wszystko to, czego potrzebuje, żeby osiągnąć genialną gładkość, albo zmysłowy zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność marki, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna towarów zapewni świetną gładkość i komfort użytkowania mężczyźnie.