Gilette to firma, która w swojej ofercie obszerny wybór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce producent posiada swoją fabrykę w Łodzi.

marka Gilette posiada w swej ofercie zarówno produkty dla kobiet jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

postępowa kobieta ma swój własny komplet kosmetyków, które zagwarantuje jej wyśmienitą gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i swobodnie odnajdzie dla siebie adekwatne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród towarów do golenia zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystywania – wszystkie maszynki firmy Gillette są wyprodukowane z najwyższej jakości elementów, dzięki temu wyjątkową perfekcję i efektywność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę atrakcyjnie pachnących i zapewniających doskonałą gładkość żeli do golenia w błyskotliwych, żeńskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu), a także dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan odnajdzie w ofercie marki Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć nieprzeciętną gładkość, lub zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna artykułów zapewni wyśmienitą gładkość i komfort użytkowania mężczyźnie.