Bottega veneta edp 75 ml (3607342250826)

od 379,79 PLN

Pojemność: 75 ml

Bottega Veneta to włoski dom mody, który powstał w 1966 roku i który specjalizuje się w wyrobach z reguły skórzanych – wysoce wytwornych i bardzo drogich. To dom mody tworzący dla i z myślą o najbogatszych, o ludziach z absolutnie wysublimowanym guście, lubiących sobie luksus i wyjątkowo dobry wygląd.

Idąc za ciosem popularności, która poprzez lata jedynie rosła, całkiem niedawno powstały ekskluzywne pachnidła Bottega Veneta. Linia inspirowana kobiecymi, zniewalającymi zapachami oraz męskimi uwodzącymi klimatami.

Ich aromaty to zapachy miłości, luksusu, przepychu. Wyszukane nuty zapachowe urzekają do szpiku kości, powodują, że nie można przejść obok nich obojętnie. Rozbudzają zmysły, marzenia – przenoszą w zupełnie inny rozmiar.

To wspaniałe aromaty dla ludzi sukcesu, osób pewnych siebie, śmiało dążących do celu, potrafiących spełniać swoje marzenia. W naszej internetowej perfumerii wyszukasz pełną linię towarów zapachowych Bottega Veneta.

To ekskluzywne zapachy męskie oraz kobiece, które rewelacyjnie sprawdzą się jako fantastyczne prezenty dla bliskich osób albo prezenty dla siebie. Dzisiaj jest to o tyle łatwiejsze, iż w naszej internetowej perfumerii wyszukasz całe mnóstwo aromatów, w nad wyraz atrakcyjnych cenach.

Różnice cenowe pomiędzy perfumami w naszej drogerii a cenami w drogeriach stacjonarnych wynoszą choćby kilkadziesiąt złotych. A dostajesz? Dostajesz produkt oryginalny i pełnowartościowy i to z dostawą do domu.

Kupowanie w naszej internetowej perfumerii to istna przyjemność. Możesz wybierać spośród setek przeróżnych produktów, możesz kupować rzeczy niezwykle tanie i oryginalne. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze.

Dzięki naszym produktom stworzysz własną półeczkę swych ulubionych zapachów, dzięki którym każdy dzień stanie się nową przygodą zapachową. Otaczaj się elegancją, luksusem i wyszukaną aurą, a pomogą Ci w tym pachnidła Bottega Veneta.

Tylko u nas w bardzo ciekawej cenie. Zapraszamy już teraz na – z pewnością – szczególnie udane zakupy za bardzo niskie ceny!