perfumy Carolina Herrera Historia firmy zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową serię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent oraz niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w błyskawicznym tempie stały się obiektem pożądania progresywnych pań. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła na dodatek kreować pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany aromat dla mężczyzn - Carolina Herrera For Men, który odniósł spektakularny sukces. Kombinacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one nowoczesną generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, dedykowanych dla młodych, pewnych siebie, seksownych kobiet i kosmopolitycznych mężczyzn ceniących wielkomiejski styl życia.Znana ze swojej nienagannej elegancji i nieprzemijalnego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol olśniewającej finezyjności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyszukania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja rozmaitych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, ale Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl