perfumy Elizabeth Arden to sugestia dla kobiet, które cenią sobie tradycyjne rozwiązania, jak i poszukują nowych inspiracji. Producent Elizabeth Arden funkcjonuje na rynku już od 1910 r. W tym czasie zdążyła sobie zyskać renomę, a także prestiż.

Jej założycielka postawiła sobie za cel stworzenie kolekcji kosmetyków oraz perfum, które są dopracowane w każdym detalu, posiadają pomagać kobietom dbać o swój komfort, urodę, pielęgnować skórę, dodawać pewności siebie.

Bogata oferta tego typu perfum pozwala na znalezienie dla siebie wyśmienitego zapachu – na co dzień, albo na więczór, do pracy i na randkę. Aromaty zmysłowe, jak i świeże, orzeźwiające, lekkie i cięższe – tutaj ten dobór jest naprawdę znaczny.

marka Elizabeth Arden to nie tylko pachnidła i wody toaletowe, lecz także inne kosmetyki. Kremy do pielęgnacji twarzy, pod oczy, balsamy, zestawy kosmetyków – pozwalają one zadbać o swój skórę, aby zachowała znakomity wygląd, zdrową kondycję na lata.

Założycielka marki chciała typowo właśnie zadbać o możliwość promowania kosmetyków, mających właściwości pielęgnacyjne, korzystnie oddziałujących na skórę, nie zaś maskujących jej mankamenty.

Zdrowa, zadbana skóra – jest błyskotliwa, nie ma więc potrzeby maskowania niedoskonałości. Elizabeth Arden to pseudonim Florence N. Graham – była ona doradczynią w zakresie dbania o urodę, zasłynęła jednak także jako obrończyni praw pań.

Ta więc miała do wypełnienia misję, stworzenie kosmetycznego imperium miało być okazją do zaprezentowania kobietom nowych możliwości, jakie daje właściwe i odpowiedzialne używanie wysokiej jakości artykułów kosmetycznych.

Tak więc zawsze stawiała ona na jakość i nowoczesność, połączone z tradycją. Do słynnych powiedzeń założycielki producenta należą te oto słowa – Każda kobieta ma prawo być ładna. To motto przyświecało jej poprzez całe życie, dążyła do tego,swoim klientkom oferować najróżniejsze nowości, produkty progresywne, praktyczne, znakomite dla kobiet współczesnych, przed którymi stawia się coraz większe wymagania.