Giorgio armani passione intense si woda perfumowana dla kobiet 100ml, C62C-45496

od 539,00 PLN

Pojemność: 100 ml

- intensywny kwiatowy zapach dla niej,- zmysłowa kompilacja na bazie czarnej porzeczki,- stylowy flakon w intensywnym, czerwonym odcieniuSì Passione Intense od Giorgio Armani to kwiatowa woda perfumowana taka jak Ty - kobieca, pewna siebie i pełna pasji.

Delikatny, żeński zapach wykorzystuje liczne kwiatowe nuty, które wybrzmiewają na tle intensywnych, drzewnych akordów. Czarna porzeczka splata się z jaśminem, symbolizując niesłabnąca pasję do odkrywania życia.Woda perfumowana Sì Passione Intense to nowy, intensywny zapach z kultowej linii Sì od Giorgio Armani.

W tym wydaniu poprawnie rozpoznawalna czarna porzeczka jest okraszona nutami jaśminu. Jaśmin pobudza zmysły, popycha do działania. Niepowtarzalna kompozycja wybrzmiewa w połączeniu z paczulą i wanilią. Zdecydowane nuty paczuli podkreślają jaśminowe akordy, a słodka wanilia uspokaja całość, dodaje równowagi, odzwierciedlając pasję i kobiecość, które towarzyszą Ci każdego dnia.

Dzięki intensywnym nutom zapachowym woda perfumowana Sì Passione Intense utrzymuje się na skórze dłużej od klasycznego Sì Passione.typowy korek o fantazyjnym zarysie spoczywa na szycie flakonu w odcieniu głębokiej czerwieni.

Sì Passione Intense wibruje między szklanymi ściankami, których odcień jest odzwierciedleniem nieprzejednanej pasji.SPOSÓB wykorzystaniaRozpyl wodę perfumowaną na szyi, nadgarstkach i za uszami. Dzięki temu zapach będzie stopniowo uwalniał się w ciągu dnia i utrzyma się dłużej na skórze.